Neler Yeni

MMORPG hayranlarından öneri isteği

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
Yıllık mmorpg krizim tutmuş bulunmakta ve ne oynuycam diye aşırı derecede kararsızım sizce başlanılması gereken bir oyun var mı veya çıkmakta olan hype bi mmorpg oyunu var mı

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,965
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
İngilizce konusunda çok problemin yoksa New World'e veya The Elder Scrolls Online'a göz atabilirsin.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İngilizce konusunda çok problemin yoksa New World'e veya The Elder Scrolls Online'a göz atabilirsin.
new worldde dizili bir hesabım var zaten ama oyunun dengesi çok bozulmuş oyunda üretim ve meslekler var ama artık bir işe yaramıyor kimse meslek yapmıyor bir oyun amacı dışına çıktıysa yavaş yavaş ölüyor demektir başında ki kişi değişti o yüzden bir kaç şansı var halen ama zor ya

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
Hardcore yerine eğlenmek istiyorsan
-Guild Wars 2
-Menma's Tera Online (Tera'nın Pvpsi) tavsiye ederim.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,965
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
new worldde dizili bir hesabım var zaten ama oyunun dengesi çok bozulmuş oyunda üretim ve meslekler var ama artık bir işe yaramıyor kimse meslek yapmıyor bir oyun amacı dışına çıktıysa yavaş yavaş ölüyor demektir başında ki kişi değişti o yüzden bir kaç şansı var halen ama zor ya
Anladım.
Bütçe problemin yoksa (aylık 11€ gibi bir problem) Final Fantasy XIV Online'a bakabilirsin. Ben hiç oynamadım fakat oyuncular genel olarak memnun oyundan. FF XIV dışında da önerebileceğim WoW serisi kalıyor.

Keyfen

80+ Bronze
-Guild Wars 2
Terayı eskiden çokca oynamıştım , pvp si nasıldır acaba direk tam item başlayıp pvpmi atıyoruz oyuncu sayısı nasıl bilgi verebilirsens evinirim

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
Anladım.
Bütçe problemin yoksa (aylık 11€ gibi bir problem) Final Fantasy XIV Online'a bakabilirsin. Ben hiç oynamadım fakat oyuncular genel olarak memnun oyundan. FF XIV dışında da önerebileceğim WoW serisi kalıyor.
FF XIV için oyundan para kazanma açık mı ? internetten baktım biraz ancak olumlu veya olumsuz bir bilgi edinemedim. Amacım oyunu amorti etmek.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-Guild Wars 2
eğlence bir kenara da insan sohbetin muhabbetin olduğu hoş ortamın olduğu birlik beraberliğin olduğu zaman geçirmelik bir oyun olsun istiyorum ama bunları da araştırıcam
Anladım.
final fantasy serisine hiç bir zaman ısınamadım :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

riotun mmorpgsini bekliyorum bakalım bende.
onu duyurduktan sonra hiç bir açıklamasını yapmadılar daha da

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,965
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
FF XIV için oyundan para kazanma açık mı ? internetten baktım biraz ancak olumlu veya olumsuz bir bilgi edinemedim. Amacım oyunu amorti etmek.
Benim de bilgim yok, hiç oynamadım. Eğer kâr amacın varsa New World'e bakabilirsin, internet üzerinde bir sürü bilgilendirici farm videoları ile item, gold kasıp yabancılara satan çokça insan var. (€ ve $ bazlı olduğundan iyi kazandırıyor.)

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
Benim de bilgim yok, hiç oynamadım. Eğer kâr amacın varsa New World'e bakabilirsin, internet üzerinde bir sürü bilgilendirici farm videoları ile item, gold kasıp yabancılara satan çokça insan var. (€ ve $ bazlı olduğundan iyi kazandırıyor.)
new worldde iyi para kazandım ben haftalığım 100 dolara denk geliyordu ama artık eskisi gibi değil ben bu işe ilk başladığım da gold satıyordum 1k gold 4tl civarı şimdi 2.3 tl olmuş kolay kolay da alan yok amaç para kazanmaktan ziyade hoş bir ortam arıyorum bu riotun yeni mmorpgsi hakkında bari bi umutlandırıcı videolar olsaydı da onda da kesinlik yok

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
Terayı eskiden çokca oynamıştım , pvp si nasıldır acaba direk tam item başlayıp pvpmi atıyoruz oyuncu sayısı nasıl bilgi verebilirsens evinirim
Tera'yı bende ilk çıktığı dönem 2 yıl oynadım. Bu 70 lv full glyph, skill ve item olarak başlatıyor. Dglere girerek daha üst gear setupları düşürülebiliyor. Bayağı canlı kalabalık Türk oyuncularda var biraz yardımcı oluyorlar.
eğlence bir kenara da insan sohbetin muhabbetin olduğu hoş ortamın olduğu birlik beraberliğin olduğu zaman geçirmelik bir oyun olsun istiyorum ama bunları da araştırıcam

final fantasy serisine hiç bir zaman ısınamadım :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

onu duyurduktan sonra hiç bir açıklamasını yapmadılar daha da
Gw2'nin ortamı güzeldir. Toxic useri az, hikaye efectler tatmin edici. Pvp bölgelerinde item durumu eşit.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
Tera'yı bende ilk çıktığı dönem 2 yıl oynadım. Bu 70 lv full glyph, skill ve item olarak başlatıyor. Dglere girerek daha üst gear setupları düşürülebiliyor. Bayağı canlı kalabalık Türk oyuncularda var biraz yardımcı oluyorlar.

Gw2'nin ortamı güzeldir. Toxic useri az, hikaye efectler tatmin edici. Pvp bölgelerinde item durumu eşit.
GW2 yi bi araştırayım merak ettim şimdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,123
Üyeler
151,507
Son üye
batus35
Top Bottom