Neler Yeni

🚨Modart 7500F & RTX 4060Tİ 25999TL🚨

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
Abdullah daha yeni 16 gb 4060 ti ve 13400 f sistemi 20 bine vermedi mi?

Abdullah yaptımı genelde en iyisini yapıyor.
Birkaç gündür bekliyorum çıkarmasını, ne zamana çıkartır acaba, zamlara tutulmasak keşke

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Abdullah daha yeni 16 gb 4060 ti ve 13400 f sistemi 20 bine vermedi mi?

Abdullah yaptımı genelde en iyisini yapıyor.
bende böyle düşünüyorum am5 sistemler çıkarmadı daha önümüzdeki günlerde daha iyilerini çıkaracaktır diye düşünerek bekliyorum 4070 olur bundan daha uyguna çıkarılan bir am5 4060ti olur alırım o zmn

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,365
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bende böyle düşünüyorum am5 sistemler çıkarmadı daha önümüzdeki günlerde daha iyilerini çıkaracaktır diye düşünerek bekliyorum 4070 olur bundan daha uyguna çıkarılan bir am5 4060ti olur alırım o zmn
Knka senin 4070 beklentin çok yüksek bu aralar 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer mod işi yayılır ve herkes 3000 serilerinde açmaya başlarsa 40 serisinin bi anlamı kalmaz
O video çıktığı diye 40 serisi çöp mu oldu ARGE çalışanları mühendisler onu düşünmüyorum mu çıkarırken

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,365
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Reis valla aldığıma değsin istiyorum inan pc olmasa önemli değilde zaten pc var ben idare ediyor bi kere alayım uzun yıllar yükseltme gereği duymayayım diye :D
Alma varsa boşver yatırım yap 😂

TahinPekmez

80+ Silver

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,365
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
öyle düşünüyorum da senin gibi neye yatırım yapsam derken TL den de olacaz sen aldınmı bişey :D
Benim para TL de valla bilmiyorum işte denk gelirse al sat yapıyorum başka da bişey yapmıyorum arada montaj yapıyorum montaj başı 750tl alıyorum öyle geçiniyoruz

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
ege
Knka senin 4070 beklentin çok yüksek bu aralar 😂

O video çıktığı diye 40 serisi çöp mu oldu ARGE çalışanları mühendisler onu düşünmüyorum mu çıkarırken
türkiyeyle diğer ülkeler bir değil ki amerikadaki average bir vatandaş bile kafasına göre gidip 40 serisi istediği kartı alıyor orda sence fiyatperformans sistem toplayan youtuberler veya böyle forumlarda 3-5 dolarlık indirim sayfaları mı var bizim ülkemiz ne yazık ki geri kalmış bir ülke olduğu için 20 ve 30 serisi kartlarda da böyle uçuk fps değerleri alınması gerçeği 40 serisi kartlara talebi aşırı aşırı azaltır kim niye alsın yeni seri kartları niye para biriktirsin açlık sınırında bile para kazanamıyorken .D

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Benim para TL de valla bilmiyorum işte denk gelirse al sat yapıyorum başka da bişey yapmıyorum arada montaj yapıyorum montaj başı 750tl alıyorum öyle geçiniyoruz
Allah bereket versin reis herkes bi şekilde hayata tutunmaya çalışıyor herkesin umutları var umarım yeni yılda isteklerimize kavuşuruz diyelim bu sistemi es geçiyorum şimdilik

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,365
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Allah bereket versin reis herkes bi şekilde hayata tutunmaya çalışıyor herkesin umutları var umarım yeni yılda isteklerimize kavuşuruz diyelim bu sistemi es geçiyorum şimdilik
iPhone almak istiyorum işim gereği bütün işlerim telefon ile iyi sağlam güçlü bir telefon şart istiyorum ama olmuyor kısmet artık

türkiyeyle diğer ülkeler bir değil ki amerikadaki average bir vatandaş bile kafasına göre gidip 40 serisi istediği kartı alıyor orda sence fiyatperformans sistem toplayan youtuberler veya böyle forumlarda 3-5 dolarlık indirim sayfaları mı var bizim ülkemiz ne yazık ki geri kalmış bir ülke olduğu için 20 ve 30 serisi kartlarda da böyle uçuk fps değerleri alınması gerçeği 40 serisi kartlara talebi aşırı aşırı azaltır kim niye alsın yeni seri kartları niye para biriktirsin açlık sınırında bile para kazanamıyorken .D
Ben kendim ikinci el sistem toplarım alırım şahsen 3080 li vs ekonomik şartlar çok vahim çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
994,108
Üyeler
157,196
Son üye
Syknes