Neler Yeni

🚨Modart 7500F & RTX 4060Tİ 25999TL🚨

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
Benim para TL de valla bilmiyorum işte denk gelirse al sat yapıyorum başka da bişey yapmıyorum arada montaj yapıyorum montaj başı 750tl alıyorum öyle geçiniyoruz
öğrenci ve parasız olarak,
kağıt biriktiriyordum tadı yok oranın çıktım şimdi olanı harcıyorum :D
Şaka bir yana gümüş/altın gibi maden veya fon biriktirmeye başlamayı düşünüyorum, araştırabilirsiniz kafanıza yatar belki.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,189
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
öğrenci ve parasız olarak,
kağıt biriktiriyordum tadı yok oranın çıktım şimdi olanı harcıyorum :D
Şaka bir yana gümüş/altın gibi maden veya fon biriktirmeye başlamayı düşünüyorum, araştırabilirsiniz kafanıza yatar belki.
Uzun vadeli yatırım yapamıyorum ben bana sıcak para lazım oluyor

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,189
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O zaman belirli bir geliriniz varsa yüzdelere bölmeyi düşünebilirsiniz hocam, %10-20 gibi. Kalanı da ihtiyaç/istek şeklinde.

Gelirim yok kendi işimiz aylık para almıyorum bizim firmanın banka hesabı var para oraya yatar kimin ne ihtiyacı varsa oradan alır bu benim birikim al sat yaptığım para montaja gittiğim paralar aileme yük olmadan bişeyler alıyorum kendime filan

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Veysel Tunç
3080+11400f bu sstemdeb daha mı performanslı ? 3080 yt videolarından önde çünkü

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,189
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ekler

• Screenshot_2023-12-31-16-56-56-363_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-12-31-16-56-56-363_com.instagram.android.jpg
    275.9 KB · Hit: 102

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
Gelirim yok kendi işimiz aylık para almıyorum bizim firmanın banka hesabı var para oraya yatar kimin ne ihtiyacı varsa oradan alır bu benim birikim al sat yaptığım para montaja gittiğim paralar aileme yük olmadan bişeyler alıyorum kendime filan
Net gelirin olmaması yatırım için çok zor maalesef. Piyasadan iyi anlıyorsanız 2. el parça alıp sistem şeklinde satabilirsiniz ama piyasası durgun, uğraştığınıza değmeyebilir. Özellikle istanbul dışı çok zor bence.
Bir diğer önerim de gereksiz harcamaların farkında olmak. Biraz bu sebepten biraz sağlıktan ötürü 9-10 ay önce sigarayı bıraktım mesela. Paket hesabı yaptım yaklaşık 12k sigaraya gitmemiş oldu. Tabii bi cafeye pastaneye oturunca 150-200 lira gidiyor, yemek yiyince 100-200 gidiyor para kalmıyor orası ayrı mesele :D en önemli şey kişisel donaımı arttırıp gelir oluşturmak veya gelir arttırmak.

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Birkaç gündür bekliyorum çıkarmasını, ne zamana çıkartır acaba, zamlara tutulmasak keşke
Bekleyen Boşa bekliyor Abdullah hiç yeni sistemle ilgili bişey söylemedi ki. Bugün de son gün.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Bekleyen Boşa bekliyor Abdullah hiç yeni sistemle ilgili bişey söylemedi ki. Bugün de son gün.
yeni yıldan sonra gelir sistem gelirse artık Yılın İlk Sistemi falan diye yılbaşında gelmez

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
Biliyorum yılbaşını geçeceğini, bu sene Md sistem yapmadı, belki telafi olarak güzel bir şey çıkartır

Top Bottom