Neler Yeni

ModartPC Yeni Sistem 6999₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Uçar
güçlü islemci isteme sebebim ben sadece cs valo oynuyorum ve 4 3 çözünürlükte low ayarlarda oynuyorum monitörüm 280hz bu islemci bana yetecek bi islemci değil bu arada anakart desteği videoda ramler 2666mhz diyor anakartta 2933 mhz yazıyor biz bu ramleri kaç mhz de kullanıcaz idarelik satılana kadar kullanmam gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Ben ilk sepete eklenmediğinde baya endişelendim kesin stok bitecek telefonda hata var falan diye. Adamlar ilk başta bilerek kısıtlamış herhalde 2 dakika sonra aldım.
Kesinlikle 19.01 den önce sepete eklenmesi bile ekleniyordu ama sepet boş gözüküyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun
Totem işe yaradı 😁

Hepimize geçmiş olsun ve hayırlı olsun bu sistemi takip eden fazla kişi olmadığı için çoğu kişi alabildi normalde legoo 3 gibi reklam olsaydı çoğumuz avucumuzu yalardık.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
En sevmediğim kasa spec-delta dır o bile bu sistemin kasadan daha iyi keşke o olsaydı
Valla ben bu kasayı geçen aylarda ilk gördüğümde sonraki alacağım sistemde buna benzer sade bir kasa olsun demiştim. Baya tesadüf oldu benim için. Öne de ekstra 2 fan ekleyeceğim hava akışı da iyi olacak umarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Valla ben bu kasayı geçen aylarda ilk gördüğümde sonraki alacağım sistemde buna benzer sade bir kasa olsun demiştim. Baya tesadüf oldu benim için. Öne de ekstra 2 fan ekleyeceğim hava akışı da iyi olacak umarım.
Fıstık gibi kasa bence 1000tl lik saf metal kasa 5 derece fazla olunca ölmeyiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
psu ben kullandım bi sıkıntı yaşamadım.
Biliyorum lakin daha iyi olabilirdi.

En sevmediğim kasa spec-delta dır o bile bu sistemin kasadan daha iyi keşke o olsaydı
Çok problem etmeyin kasa gelince ele alınca anlarsınız kalitesini.

Corsair LPX 8gb 3600mhz 350tl

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
güçlü islemci isteme sebebim ben sadece cs valo oynuyorum ve 4 3 çözünürlükte low ayarlarda oynuyorum monitörüm 280hz bu islemci bana yetecek bi islemci değil bu arada anakart desteği videoda ramler 2666mhz diyor anakartta 2933 mhz yazıyor biz bu ramleri kaç mhz de kullanıcaz idarelik satılana kadar kullanmam gerekiyor
anakartta 2933mhz, işlemcide 2666mhz limiti var galiba. Sonuçta sistem 2666mhz de çalışacak.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kasa mesh bir kasa değil.Yani önü kapalı.Bundan dolayı kasa içerisindeki hava sirkülasyonu maalesef çok kötü.Eğer böyle bir kasa kullanılacaksa sıvı soğutma şart.
Nzxt nin olayı saf metal olması zaten. Nzxt kasa alacak adam üst düzey bir sistem kuracak demektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Nzxt nin olayı saf metal olması zaten. Nzxt kasa alacak adam üst düzey bir sistem kuracak demektir.
Xpg invader gibi olsa keşke ön kapağı çıkarınca mesh kasaya dönüşse. Full metal olması ısıyı da yayacaktır soğutmaya katkısı olur.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kasa mesh bir kasa değil.Yani önü kapalı.Bundan dolayı kasa içerisindeki hava sirkülasyonu maalesef çok kötü.Eğer böyle bir kasa kullanılacaksa sıvı soğutma şart.
Levon beyin de dediği gibi zaten 10400f ve 1660ti ekran kartı çok ısınmayan bileşenler. Kullanılan malzemenin kalitesini de düşünürsek soğutma anlamında sıkıntı yaratmayacaktır :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,920
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom