Neler Yeni

ModartPC Yeni Sistem 6999₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Ürün win 10 yüklü geliyormuş win 11 yüklemek için gidip flash aldım 40tl ye hüüüğğğğ

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Semih
Bilmiyorum ama USB takmak için elimi yüzümü kasanın arkasına götürdüm serinledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dark n5 e göre daha küçük olduğuna eminim
Test etme imkanı bulursan, ısınıyor mu bilgilendirirsen sevinirim. Merak ediyorum cidden

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Test etme imkanı bulursan, ısınıyor mu bilgilendirirsen sevinirim. Merak ediyorum cidden
Kesinlikle ederim ama neye göre edeceğimi bilmiyorum. Stres testi ve oyun içi test yapacağım. Fanlar beni rahatsız ettiği için silent modda yaparım.

Boş alan 465gb

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Kasa geniş mi reis, yoksa mini atx mi. Hava akışı nasıl
Benim sistemim de geldi. Kasa ATX ve baya geniş. Anakart da ufak bir model olduğu için kasanın yarısından fazlası boş gibi duruyor 😅

Hava akışı da denediğim kadarıyla Mesh diye herkesin övdüğü ve bizzat denediğim birkaç kasadan iyi. Ön kapağın arka yan tarafı komple delikli kasanın, oradan rahatlıkla hava çekiyor gözlemlediğim kadarıyla.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Semih
Benim sistemim de geldi. Kasa ATX ve baya geniş. Anakart da ufak bir model olduğu için kasanın yarısından fazlası boş gibi duruyor 😅

Hava akışı da denediğim kadarıyla Mesh diye herkesin övdüğü ve bizzat denediğim birkaç kasadan iyi. Ön kapağın arka yan tarafı komple delikli kasanın, oradan rahatlıkla hava çekiyor gözlemlediğim kadarıyla.
Vaay içim rahatladı dostum, teşekkür ederim

Yakından Bi foto atma imkanın var mı kasanın içini

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
Kasa dün geldi kurdum. Kargo temizdi en ufak zarar görmemiş. Isı değerleri çok iyi, ekran kartı 65 i, işlemci 60 ı hiç geçmedi. Başta kasa itici geldi ama durdukça gözümde daha da güzelleşiyor. Çok basit, sağlam ve şık bir görüntüsü var. Windows 10 home kurulu geldi. Amazondan 10 pro lisans aldım ve şuan 10 pro lisanslı şekilde çalışıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,819
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom