Neler Yeni

ModartPC Yeni Sistem 6999₺

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Semih
Kasa dün geldi kurdum. Kargo temizdi en ufak zarar görmemiş. Isı değerleri çok iyi, ekran kartı 65 i, işlemci 60 ı hiç geçmedi. Başta kasa itici geldi ama durdukça gözümde daha da güzelleşiyor. Çok basit, sağlam ve şık bir görüntüsü var. Windows 10 home kurulu geldi. Amazondan 10 pro lisans aldım ve şuan 10 pro lisanslı şekilde çalışıyor.
Hangi oyunlar oynadın, ısı 65i geçmedi

İceWolf

80+ Silver
F1 2020, Assasin creed, BF4

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Ekran kartı fan hızını değiştiren var mı? Apu sistemden geçtim diye mi bilmem fan hızı rahatsız etti. Boşta 45 derece

İceWolf

80+ Silver

Ekler

• msi.jpg
    msi.jpg
    166.9 KB · Hit: 32
Son düzenleme:

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Ekran kartı fan hızını değiştiren var mı? Apu sistemden geçtim diye mi bilmem fan hızı rahatsız etti. Boşta 45 derece
Boşta fan çalışmıyor zaten. Ama yükte baya sesli kart, %80 hızlara kadar çıkıyor fan. Ama hızın düşürülmesini de önermem çünkü kartın soğutması baya kötü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa dün geldi kurdum. Kargo temizdi en ufak zarar görmemiş. Isı değerleri çok iyi, ekran kartı 65 i, işlemci 60 ı hiç geçmedi. Başta kasa itici geldi ama durdukça gözümde daha da güzelleşiyor. Çok basit, sağlam ve şık bir görüntüsü var. Windows 10 home kurulu geldi. Amazondan 10 pro lisans aldım ve şuan 10 pro lisanslı şekilde çalışıyor.
Benim yaptığım testlerde de işlemci tam yükte 60 derecelerde takıldı ama ekran kartı 74 dereceleri rahat gördü bende.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Boşta fan çalışmıyor zaten. Ama yükte baya sesli kart, %80 hızlara kadar çıkıyor fan. Ama hızın düşürülmesini de önermem çünkü kartın soğutması baya kötü.
Mesela süperonline hızı 4x yaptı diye şu anda oyun indiriyorum. Yatağımdan fanın sesi çok rahat geliyor boşta olmasına rağmen rahatsız ediyor.

Ekran kartının üstünde jelatin varmıydı dökmeden taktım çünkü

İşlemci cidden iyi sistem açılışta ve boşta akıyor. 3.9ghz de çalışıyor genellikle. Termal macun alınca 224xt takacağım.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Mesela süperonline hızı 4x yaptı diye şu anda oyun indiriyorum. Yatağımdan fanın sesi çok rahat geliyor boşta olmasına rağmen rahatsız ediyor.

Hızı nasıl 4X yaptı 😀

Boşta çok ses çıkarmıyor ya sistem. İntel stok soğutucusu sesli biraz belki o rahatsız etmiş olabilir ama boşta kart pasif soğutmayla fansız soğuyor zaten 😀

Bende jelatin yoktu. Zaten orada denemek için sisteme takmışlar kartı jelatini sökmüşlerdir.

İceWolf

80+ Silver

İşlemci cidden iyi sistem açılışta ve boşta akıyor. 3.9ghz de çalışıyor genellikle. Termal macun alınca 224xt takacağım.
Jelatin yoktu zaten dostum. Ekran kartı soğutması kötü değil ona katilmiyorum. Boştan az yük bindireyim deyip TFT açtım ondada 32 lerde calisti. Sistemde uyuz olduğum tek yer işlemci fanı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Hızı nasıl 4X yaptı 😀

Boşta çok ses çıkarmıyor ya sistem. İntel stok soğutucusu sesli biraz belki o rahatsız etmiş olabilir ama boşta kart pasif soğutmayla fansız soğuyor zaten 😀

Bende jelatin yoktu. Zaten orada denemek için sisteme takmışlar kartı jelatini sökmüşlerdir.
Normalde 3 mbps ile indiriyorum. Dün kasayı kurduktan sonra baktım 11 12 ile indiriyor fırsat bu fırsat ne bulduysam indiriyorum. Büyük ihtimal 29 Ekim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Siyah Limon
Bu sistemi alıp adam akıllı kullanan kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez. Şimdiden sarı site ilan dolmuş hepsi modart ekran kartı.
Kim kime saplayabilirse satma derdinde.

1635513974895.png

Top Bottom