Neler Yeni

Mondial 125 drift bana göre bir motor mu?

Mehmet3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Çoban
Merhaba ben 17 yaşındayım 60kg ve 1.62 boyundayım sizce bu motoru süre bilirmiyim veya benim için önerdiğiniz bir motor var mı a1 ehliyet ile sürebileceğim

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Merhaba ben 17 yaşındayım 60kg ve 1.62 boyundayım sizce bu motoru süre bilirmiyim veya benim için önerdiğiniz bir motor var mı a1 ehliyet ile sürebileceğim
Sende mi ya:/ çok kalmamış zaten 1 yıldan az var 18 ol araba alırsın veya araba almayacaksan bile 125lik motor mantıklı değil biraz bekle 250lik alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Motor çok tehlikeli:(

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
Sende mi ya:/ çok kalmamış zaten 1 yıldan az var 18 ol araba alırsın veya araba almayacaksan bile 125lik motor mantıklı değil biraz bekle 250lik alırsın.

Sonunu düşünen kahraman olamaz evet dostum drift l çok güzel makina ama fiyatları şuan 80-100k ya kadar çıktı eğer imkanın varsa mt125 al bence

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Sonunu düşünen kahraman olamaz evet dostum drift l çok güzel makina ama fiyatları şuan 80-100k ya kadar çıktı eğer imkanın varsa mt125 al bence
Kaza geçirmeyen bir yerlerini sakatlamayan bir motorcu görmedim, sakatlanmak istiyorsanız alın başka ne diyeyim. Yolda çok görüyorum dengesiz sarhoş gibi kullanan sürücüleri, çok kez gördüm az kalsın araba ile bariyer arasında sıkışacak motorcuları veya arabanın çarpacağı motorcuları.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Arif Dağcı
Bizim sitede var drift 125l 54 kya ilanda çok mu ucuz? 14000 de 2021 ama 2022 çıkışlı bilmediğimden soruyorum

Mehmet3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Seneye sınav yılım ve neredeyse 3-3,5 saat ım boş yere otobüs beklemek ve otobüste geçiyor gereksiz zaman kayıbı oluyor ve şuanda bu yüzden birtane motor almayı düşünüyorum umarım şuanda kendimi yanlış ifade etmiyorumdur bu arada benide düşündüğün için teşekkür ederim sence bu motoru sürebilirmiyim veya önerdiğin motor varmı 0 2. El fark etmez 80.000tl bütcem var

Sence boydan fln herhangi bir sıkıntı çeker miyim düzenli spor yapan birisiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yunus Emre Gül
Seneye sınav yılım ve neredeyse 3-3,5 saat ım boş yere otobüs beklemek ve otobüste geçiyor gereksiz zaman kayıbı oluyor ve şuanda bu yüzden birtane motor almayı düşünüyorum umarım şuanda kendimi yanlış ifade etmiyorumdur bu arada benide düşündüğün için teşekkür ederim sence bu motoru sürebilirmiyim veya önerdiğin motor varmı 0 2. El fark etmez 80.000tl bütcem var

Dostum Şan Motovlog Diye Bi Kanal Var Onun Videolarına Bakabilirsin İnceleyip Akılda Kalan Soruları Yanıtlamışdı eğer boyum uymaz dersen tnt125 pro yada msx 125 alabilirsin

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

O paraya 2. El cbr 125ler var ben daha çok sport modelleri seviyorum seni bilemem:/ Bir aralar bende motora çok meraklıydım ailem tamamen karşı çıktığı için ve ayrıca mesela kaldırımda yürüyorum bir motorcuya araba çarpmış onu görünce ve yandaki komşu dönercinin motorlu kuryesi tır altında ezilip olduğu için yollarda da tehlikeli kullanıcıları görünce motordan vazgeçtim.

Mehmet3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum Şan Motovlog Diye Bi Kanal Var Onun Videolarına Bakabilirsin İnceleyip Akılda Kalan Soruları Yanıtlamışdı eğer boyum uymaz dersen tnt125 pro yada msx 125 alabilirsin
Aynen tnt125 pro ya baktım güzelmiş fiyatıda uygun bunu alırım büyük ihtimalle daha iyi bir şey bulamazsam güzel bir şeye benziyor şuan okuldayım okuldan sonra detaylı, bir şekilde araştırırım

Mehmet3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Çoban
O paraya 2. El cbr 125ler var ben daha çok sport modelleri seviyorum seni bilemem:/ Bir aralar bende motora çok meraklıydım ailem tamamen karşı çıktığı için ve ayrıca mesela kaldırımda yürüyorum bir motorcuya araba çarpmış onu görünce ve yandaki komşu dönercinin motorlu kuryesi tır altında ezilip olduğu için yollarda da tehlikeli kullanıcıları görünce motordan vazgeçtim.
Sizce cbr125 mi daha iyi olur tnt125 pro mu

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

Ysuflix

80+ Gold
Kaza geçirmeyen bir yerlerini sakatlamayan bir motorcu görmedim, sakatlanmak istiyorsanız alın başka ne diyeyim. Yolda çok görüyorum dengesiz sarhoş gibi kullanan sürücüleri, çok kez gördüm az kalsın araba ile bariyer arasında sıkışacak motorcuları veya arabanın çarpacağı motorcuları.
yaklaşık 4 yıldır motor sürüyorum ve 1 kez olsun düşmedim kaymadım kaza atlatmadım. kötüyü düşünerek bi yola girersen çıkamazsın işin içinden. araba kazalarıda çok fazla oluyo o zaman binmeyelim hiç arabayada.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Liste fiyatı 34ten 42ye çıktı 2 hafta önce 50ye falan bulunuyor ne 80 100ü?

Top Bottom