Neler Yeni

monitör değişimi 144 den 240 hz'e

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
önerdiğiniz ürün va panel ve curved benim monitörümle uzaktan yakından bir alakası yok. diye yazdım gelen cevap şu;
Red etmeniz halinde ancak ücret iadesi gerçekleşebilir.

ne yapayım şimdi ben
Ücretin enflsasyon kasrşısında oldukça değer kaybettiğini ve o ücretle aynı monitörü bile alamayacağını belirtip IPS modeller sunulmaması durumunda THH'ye başvuracağını yazabilirsin

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
Ücretin enflsasyon kasrşısında oldukça değer kaybettiğini ve o ücretle aynı monitörü bile alamayacağını belirtip IPS modeller sunulmaması durumunda THH'ye başvuracağını yazabilirsin
ücret iadesinin enflasyon karşısında değer kaybettiğini ve o ücrete hiçbir monitör alınamayacağı için kabul edemem.Evden çalışan biri olarak ne va panel ne curved kabul edebilirim zorlada VA panel ürün kullanmak istemiyorum ya aynı modeli gönderin yada eşdeğer ips ürün önerisi yapınız olası durumda reddedip thh ye başvurmak zorunda kalacağım teşekkürler.

böyle bi maile cevap verdim

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
teknik servis ile mailleştim firmayla görüşülüp 2.monitör önerisi yapılsa bile ips modeller nisan ayının ortasında türkiyeye gelecek dendi bu süreç gerçektende çok uzun değilmi ne yapabilirim ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı?

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
arkadaşlar kabul etmemem durumunda 3000 TL para iadesi yapılacağı söyleniyor benim monitör düz ekran ips panel adamların önerdikleri curved va panel böyle işmi olur ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
attığın aocu kullanıyorum valo için sıkıntı yaşamadım.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Miraç Setenci
tech pro ya göndermiş olduğum aoc 272gu/bk 144 hz monitörüme karşılık değişim onay formunda C27G2ZE/BK / AOC 27” C27G2ZE/BK 0,5MS 240HZ HDMI DP bu monitör veriliyor bunu kullanan duyan varmıdır nasıl bir monitör alınır mı sizce?
sanırım önerdikleri curved monitör

arkadaşlar kabul etmemem durumunda 3000 TL para iadesi yapılacağı söyleniyor benim monitör düz ekran ips panel adamların önerdikleri curved va panel böyle işmi olur ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?
alabilirsin va panel abartıldığı kadar kötü değil

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
GÜNCELLEME
22.03.2024 tarihinde thh ye başvuru yaptım fakat hala bir cevap gelmedi. nekadar sürede cevap geliyor normal mi hala cevap gelmemesi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,347
Üyeler
141,122
Son üye
gregorr
Top Bottom