Neler Yeni

Öneri Monitör görüntü ve renk ayarı nasıl olmalı?

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
Merhabalar. Viewsonic vx2457 monitörüm var. İlk sıkıntım şöyle:
Mönitörün görüntü ayarını yapıyorum fakat yazılar biraz kötü duruyo net gibi değilmiş gibi ve netlik ayarı ile de oynadım pek bişey değişmedi. O sorunu sadece görüntü ayarını oyun yapıp fps 1 i seçiyorum düzeliyor ancak bu seferde konstrat ayarı %70 de kalıyor ve pasif gözüküyor. Ben %100 de kullanmak istiyorum. Sorun bu. Olmasını istediğim şey ise konstratın %100 olması ve yazıların güzel ve net olması. Renk ayarmdan memnunum ama önerebileceğiniz ayar var ise denerim.

Hsyncolk

80+
renkleri tek tek ayarlayabilirsin custom modda. ben de kendi monitörümün fabrika ayarlarındaki renkleri beğenmediğim için kendime göre ayarladım. netlik ayarını da amd kullanıyorsan radeon software de netlik kısmı var onu açman yeterli olacaktır. birde ekranın tft imiş çok görüntü anlamında bişey bekleme tft ler performansa yönelik oluyor biliyorsundur.

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
renkleri tek tek ayarlayabilirsin custom modda. ben de kendi monitörümün fabrika ayarlarındaki renkleri beğenmediğim için kendime göre ayarladım. netlik ayarını da amd kullanıyorsan radeon software de netlik kısmı var onu açman yeterli olacaktır. birde ekranın tft imiş çok görüntü anlamında bişey bekleme tft ler performansa yönelik oluyor biliyorsundur.
Deneyeyim bi yarın dönüş yaparım.

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef olmadı anca konstrattan ödün verirsem oluyo ama vermicem tabii ki. Yazı fazla önemli değil bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,048
Üyeler
150,600
Son üye
Wesla
Top Bottom