Neler Yeni

Monitör yeşil nokta ölü pixel mi?

wasly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin
Arkadaşlar yeni bir monitor aldim kargo bugün geldi açtım kurdum falan Windows arka planım siyahtı açtığım anda gözüme ufak bir yeşil nokta takıldı galiba ölü pixel sizce. Degisim istiyim mi? Yoksa 1 pixelden zarar gelmez mi? Sadece siyah ekranda gözüküyor.

Ekler

• 20240327_213318.jpg
    20240327_213318.jpg
    429.1 KB · Hit: 31

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar yeni bir monitor aldim kargo bugün geldi açtım kurdum falan Windows arka planım siyahtı açtığım anda gözüme ufak bir yeşil nokta takıldı galiba ölü pixel sizce. Degisim istiyim mi? Yoksa 1 pixelden zarar gelmez mi? Sadece siyah ekranda gözüküyor.
Bende de aynı şekilde ölü piksel mevcut. Hangi marka bu? Değiştirmiyolar çünkü genelde

wasly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynı şekilde ölü piksel mevcut. Hangi marka bu? Değiştirmiyolar çünkü genelde
Lg UltraGear 24gn65r daha yeni aldım pixel testi falan yapmadım yarın yapcam 1 den fazla varsa degisim isterim

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

ConquerorXIV

80+ Gold
bana şu zamana kadar ölü pikselli monitör denk gelmedi ama kendimi korumaya almak için paketini düzgün açıyorum varsa bir şey iade ediyorum sende düzgün paketleyip iade et

wasly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin
Sen istersin de onlar değiştirir inş.
14 gün cayma hakkim var hepsiburada dan aldım en kötü ihtimal iade araştırdığım kadarıyla yeşil mavi kırmızı pixeller sıkışmış pixel oluyormuş inşallah oyledir
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana şu zamana kadar ölü pikselli monitör denk gelmedi ama kendimi korumaya almak için paketini düzgün açıyorum varsa bir şey iade ediyorum sende düzgün paketleyip iade et
Biraz sert davrandım poşete fln :D

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
14 gün cayma hakkim var hepsiburada dan aldım en kötü ihtimal iade araştırdığım kadarıyla yeşil mavi kırmızı pixeller sıkışmış pixel oluyormuş inşallah oyledir
İade edersin, tekrar alırsın sorun olmaz. Benim monitörde de var öyle yeşil 2 senedir geçmedi duruyo :D

wasly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüseyin
İade edersin, tekrar alırsın sorun olmaz. Benim monitörde de var öyle yeşil 2 senedir geçmedi duruyo :D
Aldığımda 4300 TL idi şuan aynı yerde 6700 TL sadece siyah renkte ortaya çıkıyor diğer renklerde bisey yok

Top Bottom