Neler Yeni

Yardım Monitörde dikey çizgiler

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
arkadaşlar pttavmden sıfır bir şekilde rampage rm-550 monitör satın aldım kurdum kurduktan 1 2 saat sonra ekranda olan bi çizgiyi fark ettim ve durumu müşteri temsilcisine söyledim 3 veya 4 tane kanıtlı şekilde mail attım ve hiç bir şekilde dönüş yapılmıyor müşteri temsilcisi iade için fotoğrafı atın diyor sonrada satılan ürünlerde iade olmaz diyor ne yapmalıyım öneriniz var mı ?

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
arkadaşlar pttavmden sıfır bir şekilde rampage rm-550 monitör satın aldım kurdum kurduktan 1 2 saat sonra ekranda olan bi çizgiyi fark ettim ve durumu müşteri temsilcisine söyledim 3 veya 4 tane kanıtlı şekilde mail attım ve hiç bir şekilde dönüş yapılmıyor müşteri temsilcisi iade için fotoğrafı atın diyor sonrada satılan ürünlerde iade olmaz diyor ne yapmalıyım öneriniz var mı ?
Satılan ürünlerde iade olmuyor da satılmayan ürünler de mi iade oluyormuş ? Bu nasıl mantık.15 gün yasal iade hakkın var.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satılan ürünlerde iade olmuyor da satılmayan ürünler de mi iade oluyormuş ? Bu nasıl mantık.15 gün yasal iade hakkın var.
hiç bir şekilde düzgün yanıt alamıyorum sanırım en mantıklısı tüketici haklarına başvurmak

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
thh'ye başvur her türlü hallolur bendede çizgi vardı asusun servisine gönderdim panel değiştirip verdiler miss

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
hiç bir şekilde düzgün yanıt alamıyorum sanırım en mantıklısı tüketici haklarına başvurmak
Sipariş bilgileri kısmından aide işlemi başlat. Her türlü 14 gün iade hakkında var, Thh'ye gidersen bu iş 3-4 ay sürer

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
ptt den hiçbirşey alınmaz trendyol gibi yerlerden alsaydınız kapınıza kadar gelip alırlardı yinede iade almak zorundalar

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
Sipariş bilgileri kısmından aide işlemi başlat. Her türlü 14 gün iade hakkında var, Thh'ye gidersen bu iş 3-4 ay sürer
iade edebilmem için rampage yetkili servisinin onay vermesi gerekiyormuş ama bende ne fatura var nede garanti belgesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade edebilmem için rampage yetkili servisinin onay vermesi gerekiyormuş ama bende ne fatura var nede garanti belgesi
bide iade et butonuna basınca şöyle bir uyarı veriyor

Ekler

• Ekran Alıntısısss.PNG
    Ekran Alıntısısss.PNG
    7.3 KB · Hit: 16

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide iade et butonuna basınca şöyle bir uyarı veriyor
Zaten fiziksel fatura gelmez. E fatura mail adresine gelmiştir, gelmediyse yine sipariş bilgilerinden faturaya ulaşırsın. Garanti belgesi kutunun içerisinde vardır.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
Zaten fiziksel fatura gelmez. E fatura mail adresine gelmiştir, gelmediyse yine sipariş bilgilerinden faturaya ulaşırsın. Garanti belgesi kutunun içerisinde vardır.
şöyle söyliyim monitör ilk geldiğinde hiç açılmamıştı jelatin vs. her şey duruyordu fakat içinden sadece ayağı nasıl takılacak falan o belge çıktı birde tornavida

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
dostum maddi sıkıntından dolayımı ptt gibi bir firmaya düştün onu anlamadım gitti sadece okadar firma farken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,164
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom