Neler Yeni

Yardım Monitörde dikey çizgiler

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
dostum maddi sıkıntından dolayımı ptt gibi bir firmaya düştün onu anlamadım gitti sadece okadar firma farken.
normalde amazondan aldım ama amazondan aldığımda ekipmana ücretim yetmiyordu epeyde fırsat gibi bir şey yazıyordu bende iade edip aynı monitörü ekipmanlarla birlikte aldım

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
normalde amazondan aldım ama amazondan aldığımda ekipmana ücretim yetmiyordu epeyde fırsat gibi bir şey yazıyordu bende iade edip aynı monitörü ekipmanlarla birlikte aldım
hepsiburada incehesap gibi sitelere yoğunlaşmanı daha çok isterim iade ürün kabulunde kolay kolay sorun çıkarmıyorlar.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
şöyle söyliyim monitör ilk geldiğinde hiç açılmamıştı jelatin vs. her şey duruyordu fakat içinden sadece ayağı nasıl takılacak falan o belge çıktı birde tornavida
Kolay kurulum kılavuzu veya Kullanım kılavuzunun en arkasında küçük bir bölümde garanti belgesi vardır dikkatli bak.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
hepsiburada incehesap gibi sitelere yoğunlaşmanı daha çok isterim iade ürün kabulunde kolay kolay sorun çıkarmıyorlar.
yaptık bi hata abi yapa yapa ogrenicezde 300 liradan kacarken 4 bin liradan olduk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kolay kurulum kılavuzu veya Kullanım kılavuzunun en arkasında küçük bir bölümde garanti belgesi vardır dikkatli bak.
aa varmış gerçekten sen söylemesen fark edemezdim

iade almazlarsa yetkili servise mi göndereyim ?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Kaç bine aldın ?

Hepsini geçtim 4 bin TL'ye TN panel mi monitör mü alınır.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
yaptık bi hata abi yapa yapa ogrenicezde 300 liradan kacarken 4 bin liradan olduk

aa varmış gerçekten sen söylemesen fark edemezdim

iade almazlarsa yetkili servise mi göndereyim ?
Almak zorundalar. Zorluk çıkartırlarsa thh'ye başvurduğunu peşini bırakmayacığını falan söylersin, çok zorlarlarsa başvurursun thh'ye servise yollarsın kontrol için. Servise durumu anlatıp durum raporu isteyebilirsin monitör hakkında, böylece elinde durumla ilgili belge olur.

Top Bottom