Neler Yeni

Monitörümde çıkan bu şey nedir

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
Ekrna kartı üzerinde başka hir görüntü çıkışına veya monitörde fazladan varsa başka hir görüntü çıkışına takmayı deneyebilirsiniz.
monitör kablosunu başka ekran kartı yuvasınamı takmalıyım

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,668
İsim
Hacı

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
Evet aynı girişten birden fazla varsa tsk. Monitörde çift giriş varsa onu da diğerine tak.
Tamam hocam denicem ama sorun monitörde galba dizi film izlerken ekranın bazı yerlerinde çok küçük kırmızı noktalar var ama zor farkediliyo ama deniyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet aynı girişten birden fazla varsa tsk. Monitörde çift giriş varsa onu da diğerine tak.
Hocam monitörün kalbosunu ekran kartının başka girişne taktım monitörde fazladan giriş yoktu hala devam ediyo sorun

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,668
İsim
Hacı
Tamam hocam denicem ama sorun monitörde galba dizi film izlerken ekranın bazı yerlerinde çok küçük kırmızı noktalar var ama zor farkediliyo ama deniyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam monitörün kalbosunu ekran kartının başka girişne taktım monitörde fazladan giriş yoktu hala devam ediyo sorun
Muhtemelen monitörde sorun. Garantisi varsa garantiye yollayın.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
Muhtemelen monitörde sorun. Garantisi varsa garantiye yollayın.
1696780741974.png

Hocam bide şu kırmızı olan şeyler var dizi felan izlerken çıkıyo ama hep aynı yerde çıkıyo farklı yerlerde her videoda çıkmıyor buda monitörde sorun dimi

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
Monitörün ısıyla temas ettimi hiç önceki mönitörümdede vardı böle yanık izi gibi
Monitör ısınmasımı hocam birde o kırmızı küçük noktalar ordayken ss almaya çalışıınca gidiyo onlar yani paneldemi monitördemi sıkıntı oldğu anlamına geliyor

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Monitör ısınmasımı hocam birde o kırmızı küçük noktalar ordayken ss almaya çalışıınca gidiyo onlar yani paneldemi monitördemi sıkıntı oldğu anlamına geliyor
reis önceki monitörümde kardeşim ben dışardayken bişeler yapmış sıcak bişeler tutmuş çakmak falan heralde bendede böle noktalar vardı sağ altta hiç bi şekilde gitmiyodu ne yapsam

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
reis önceki monitörümde kardeşim ben dışardayken bişeler yapmış sıcak bişeler tutmuş çakmak falan heralde bendede böle noktalar vardı sağ altta hiç bi şekilde gitmiyodu ne yapsam
Hocam sıcak birşeyler tuttuğumu hatırlamıyorum 2 haftadırda ilk başta attığım görseldeki kare gibi çizgiler çıkıyo ekranda ara sıra o neyden oluyor bilgisayarı ilk aldığımda hiçbir sorun yoktu 2-3 haftadır böyle problemler var

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Semi kaan Çakır
Bilgisayarı televizyon a bağlayıp denermisin ? Televizyonda da oluyorsa sorun ya ekran kartında ya görüntü kablosunda .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
959,161
Üyeler
151,358
Son üye
KaiserTheFallen