Neler Yeni

Monitör IPS üstten bakınca ışık sızması var

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Fettah Özalp
Gerçekte böyle bir görüntü gözüküyor mu, çünkü benim monitörümde hiç yok ama telefon kameralarında patlıyor.
bendede kamerade patlıyor ama yinede karanlıkta gözüme çarpıyor

Coolpanda

80+ Silver
Normal hocam, IPS panellerin hemen hepsinde belli miktarda var bu.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Fettah Özalp
Çok rahatsız etmiyorsa, iade etmezdim, iade edip yeni bir IPS panel monitör alırsan yine denk gelebilir, rahatsız oluyorsan tabi sen bilirsin.
rahatsız ediyor hocam 4500tl fiyata onerebileceginiz yukaru asasıgı ve açısı ayarlanan bir monitör varmı va panel

Coolpanda

80+ Silver
va da yokmu hocam peki va panele geçsem ben istemiyorum çünki bunu
Hocam VA paneller siyahlar konusunda daha iyi olduğu için bu sorun daha az oluyor evet. Işık sızması olabiliyor VA panellerde ama daha az belli oluyor. Bu arada ghosting sorunu olmayan VA alın mutlaka. Yoksa hareketli sahnelerde görüntü çamur gibi oluyor.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Fettah Özalp

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Fettah Özalp
Hocam VA paneller siyahlar konusunda daha iyi olduğu için bu sorun daha az oluyor evet. Işık sızması olabiliyor VA panellerde ama daha az belli oluyor. Bu arada ghosting sorunu olmayan VA alın mutlaka. Yoksa hareketli sahnelerde görüntü çamur gibi oluyor.
hocam şaştım kaldım elim ayağım titriyor bilgisayarı zor aldım o ayrı bir dert birde monitör çıktı başka bir şey önere bilirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pivot olmasına gerek var mı, bu arada va panelde de ışık sızması olabiliyor.
pivot olsada olur olmasada

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Vg247q1a kullanıyorum ghosting hiç hissetmedim varsa haberim bile yok

Top Bottom