Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥 MONKA 3067 HOTSWAP KLAVYE 885TL 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Carry Online
Dün aldığım sipariş sabahında kargolandı notuma dikkat edilerek. Stok durumuna bağlı olarak gecikme yaşanabiliyor. Siteden 3. alışverişim hiç birinde sorun yaşamadım.
bugün çıktı kargoya. ürünün bu fiyatta olduğu haber verdiğin için teşekkür ederim. tahmini kaç günde geliyor

freygasm

80+ Gold

FocSayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Berk Sarı
Türkiye'ye gönderim yapılmıyor mu? Siparişiniz, seçilen adrese gönderilmiyor. Satın alma esnasında belirtiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
RAHMİ GÜRBÜZ
Türkiye'ye gönderim yapılmıyor mu? Siparişiniz, seçilen adrese gönderilmiyor. Satın alma esnasında belirtiliyor.
16 ocakta sipariş verdim 2 gün sonra mail geldi türkiye ye gönderim askıya alındı diye ama kargoya verildi şuan türkiye dış hatlara giriş yaptı diyor

YasinKsmG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Kasım Gözüaçık
Önce Ajazz AK680 model klavyeyi 2 Ocak'ta sipariş verdim. Daha sonra bu klavye daha çok hoşuma gidince 15 Ocak'ta sipariş verdim bu ürün elime ulaştı hala 2 Ocak'ta sipariş verdiğim klavye kargoya dahi verilmedi.

Bu gelen klavyede ise sorun sağdaki shift tuşu. Diğer tüm tuşlar ve kasa bembeyazken sağdaki shift tuşu sarımtırak bej gibi bir renk.

Gerçekten lanet ettim. Bir daha çinden klavye veya elektronik almayacağım. Allah belasını verdin whatweek sitesinin. Keşke hiç bulaşmasaydım. Rezil oldum.

Ekler

• 12.jpeg
    12.jpeg
    1.1 MB · Hit: 84
  • 11.jpeg
    11.jpeg
    2.4 MB · Hit: 85
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
RAHMİ GÜRBÜZ
Önce Ajazz AK680 model klavyeyi 2 Ocak'ta sipariş verdim. Daha sonra bu klavye daha çok hoşuma gidince 15 Ocak'ta sipariş verdim bu ürün elime ulaştı hala 2 Ocak'ta sipariş verdiğim klavye kargoya dahi verilmedi.

Bu gelen klavyede ise sorun sağdaki shift tuşu. Diğer tüm tuşlar ve kasa bembeyazken sağdaki shift tuşu sarımtırak bej gibi bir renk.

Gerçekten lanet ettim. Bir daha çinden klavye veya elektronik almayacağım. Allah belasını verdin whatweek sitesinin. Keşke hiç bulaşmasaydım. Rezil oldum.
şimdi geldi benimde aynı sorun bende de var

YasinKsmG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Kasım Gözüaçık
şimdi geldi benimde aynı sorun bende de var
Sorunları çözmek için bugün sabahtan iletişime geçtim. Beni sinirlendiren kısım bilerek bu şekilde davrandıklarını düşünmemdi. Sabahtan mesai saatlerinde iletişime geçince daha hızlı çözüldü her şey. Ancak yine de bu şekilde insanları mağdur etmemeleri lazım. Klavyeyi çok beğendim bu arada ancak kusurlu.

Dediğim gibi sabah görüştüm. Hem Ajazz klavyeyi kargoladılar hem de bu klavye sorunu için 5 dolar iade etmeyi önerdiler. Bende 5 dolar istemediğimi ürünün değişimini veya doğru tuşların gönderilmesini istedim. Benim cevabıma karşılık aşağıdaki gibi dönüş yaptılar.

Kim bilir ne zaman gelir... ancak bekleyeceğim bakalım. Belki Ajazz ile birlikte göndermiş olabilirler doğru tuşu.

1706534858069.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Carry Online

hocam satmak isterseniz talibim benimkini iptal ettiler göndermiyorlar :D

sefaxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa Tas
Sorunları çözmek için bugün sabahtan iletişime geçtim. Beni sinirlendiren kısım bilerek bu şekilde davrandıklarını düşünmemdi. Sabahtan mesai saatlerinde iletişime geçince daha hızlı çözüldü her şey. Ancak yine de bu şekilde insanları mağdur etmemeleri lazım. Klavyeyi çok beğendim bu arada ancak kusurlu.

Dediğim gibi sabah görüştüm. Hem Ajazz klavyeyi kargoladılar hem de bu klavye sorunu için 5 dolar iade etmeyi önerdiler. Bende 5 dolar istemediğimi ürünün değişimini veya doğru tuşların gönderilmesini istedim. Benim cevabıma karşılık aşağıdaki gibi dönüş yaptılar.

Kim bilir ne zaman gelir... ancak bekleyeceğim bakalım. Belki Ajazz ile birlikte göndermiş olabilirler doğru tuşu.

Alıntıyı görüntüle
kanka benim klavyemde aynısı var sen alalı biraz geçmiş sana gönderdiler mi keycaps ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,743
Üyeler
142,612
Son üye
İsko1905
Top Bottom