Neler Yeni

Monster Abra A5 Fan Sesi

emreqoral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Göral
Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 5,6 ay önce abra a5 aldım. Bilgisayardan gayet memnunum ama fan sesi sanki fazla gibi geldi bana. Bu bir sorun mu yoksa monster bilgisayarlarda genelde olan bişey mi bilmiyorum. Sizlere sormak istedim. Normalde aslında hiç ses yok ama chrome açınca filan sanki bilgisayara yükleniyormuşum gibi fan sesi dikkat çekecek şekilde yükseliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan beni aydınlatabilir mi acaba ?

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 5,6 ay önce abra a5 aldım. Bilgisayardan gayet memnunum ama fan sesi sanki fazla gibi geldi bana. Bu bir sorun mu yoksa monster bilgisayarlarda genelde olan bişey mi bilmiyorum. Sizlere sormak istedim. Normalde aslında hiç ses yok ama chrome açınca filan sanki bilgisayara yükleniyormuşum gibi fan sesi dikkat çekecek şekilde yükseliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan beni aydınlatabilir mi acaba ?
dereceleri kontrol edin bişey çalıştığında hızlanır sonra kontrol eder rpm hızı kaç

emreqoral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Göral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rpm derken hocam. Pek bir bileğim yok da

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

emreqoral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Göral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Ona nerden bakabilirim peki ?

URAKROS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EMRE DİRİCAN
hocam bende de var Monster A5 16.2 , bu sınıf bilgisayarların soğutma çıkışları maalesef yeterli gelmiyor fan bu yüzden daha fazla rpm ile dönüyor. Bu soğutması için gerekli bir şey biraz ses çıkarır fakat bir soğutucu ile çözülür. Ya da ben altına boşluk bırakıyorum yükseltip, alt tarafı menfezli olduğu için daha fazla soğuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,279
Üyeler
151,371
Son üye
Sylassqwe
Top Bottom