Neler Yeni

Monster abra a5 Rust oynatırmı?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,115
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Oynatır da alacaksan falan alma

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Onur Tk
Çok rahat oynatır ama rust sunucudan sunucuya farklı değerler verebilen bir oyun, ultra ayarlarda oynamak istiyorum dersen 75 80 arası bi fps verir tahminen, ama pvp odaklı ayarlar yapıyorum diyorsan 100+ vereceği kesin.

resuloren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resul Ören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok rahat oynatır ama rust sunucudan sunucuya farklı değerler verebilen bir oyun, ultra ayarlarda oynamak istiyorum dersen 75 80 arası bi fps verir tahminen, ama pvp odaklı ayarlar yapıyorum diyorsan 100+ vereceği kesin.
Ultra ayarlarda pek oynamam büyük ihtimal, ama fps değerleri dediğin gibiyse çok sevinirim şahsen. Sevdiğim ve oynamak istediğim bir oyun. Yorumun içinde teşekkürler. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynatır da alacaksan falan alma
Sence neden almamalıyım?

resuloren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resul Ören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,115
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bütçe sınırlı olduğundan dolayı bunu almayı düşünüyorum. Clevo kasa ne oluyor?
Monster laptopları kendi üretmiyor, yaptırıyor. Clevo, Tongfang, MSI gibi markalara ürettiriyor.(MSI da başka birine yaptırıyordu sanırım) Clevo kasalar aşırı ısınıyor ve malzeme olarak pek iyi değil. Tongfang kasalar genel olarak iyi. MSI olan ise 25.1.x modellerinde var sadece ve KASA bakımından Monster laptoplarda en üst seviye kasa.

resuloren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resul Ören
Monster laptopları kendi üretmiyor, yaptırıyor. Clevo, Tongfang, MSI gibi markalara ürettiriyor.(MSI da başka birine yaptırıyordu sanırım) Clevo kasalar aşırı ısınıyor ve malzeme olarak pek iyi değil. Tongfang kasalar genel olarak iyi. MSI olan ise 25.1.x modellerinde var sadece ve KASA bakımından Monster laptoplarda en üst seviye kasa.
Tavsiyen için teşekkürler, sayende yeni bir şey daha öğrendim. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,675
Üyeler
149,956
Son üye
swooiel
Top Bottom