Neler Yeni

Monster mı/Excalibur mu?

Yeni bir laptop alacak olsanız, tercihiniz hangi markadan yana olurdu?

• Oy kullanan toplam üye
    59

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
monster abra a5 v13.4 kullandım 14 ay. Çok memnun kaldım cihazdan. Kasa kalitesi olarak pek tatmin etmeyebilir belki ama hiç sorun yaşamadım. Cihazı 6 ayda bir servise gönderip ücretsiz bakım yaptırdım bunu başka hangi firma yapıyor ? Servis ile iletişim dahi kuramıyorsun.
Evet cihaz önemli olduğu kadar, satış sonrası destekleri de çok önemli kesinlikle

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Furkan
Aynı özellikteki bilgisayarlarda MSI 2-3k daha pahalı
Olabilir fakat indirim günlerini takip etmek lazım.Arada art arda gelen indirimler alınabilir kılıyor.Zaten laptop alacaksak acele etmemek lazım,araştırmak gerekiyor en uygun fiyat için.

utkuversus

80+ Bronze
Monster kullanmış birisi olarak tavsiye edebilirim gönül rahatlığı ile. Türkiyedeki en iyi teknik servise sahip firma bence.

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
Monster kullanmış birisi olarak tavsiye edebilirim gönül rahatlığı ile. Türkiyedeki en iyi teknik servise sahip firma bence.
Teşekkür ederim monster da karar kıldım. Ürün stoklara gelince alacağım

aknRaiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Akn Raiden
İkisi arasından Monster çünkü F/P oranı iyi cihazlar satıyorlar. Fakat iyi bir araştırma ile belki MSİ-ASUS tarzı markaların notebooklarını bulabilirsiniz...

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
İkisi arasından Monster çünkü F/P oranı iyi cihazlar satıyorlar. Fakat iyi bir araştırma ile belki MSİ-ASUS tarzı markaların notebooklarını bulabilirsiniz...
2 aydır araştırıyorum, Msi zaten yüksek fiyatlarda ciddi bir indirim yakalayamadım. Monster ın da satış sonrası hizmetinin iyi oldugunu söylüyorlar.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
ASUS ryzen işletim sistemi kullanıyor ve baya şikayetçi olan var bu konuda üzgünüm.
Monster 2.eli para yapar okey ama anakart sıkıntı istersen şikayetvar sitesinden bakabilirsin.
Excalibur candır yapıştır geç. F/P konusunda da en iyi bu. Epey de fiyat kıs arat en üstte hep Excaliburlar çıkar ve bu da aynı puana daha ucuza ürün satıyorlar demek.
Ekleme: Hayatım boyunca HP kullandım :)

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
ASUS ryzen işletim sistemi kullanıyor ve baya şikayetçi olan var bu konuda üzgünüm.
Monster 2.eli para yapar okey ama anakart sıkıntı istersen şikayetvar sitesinden bakabilirsin.
Excalibur candır yapıştır geç. F/P konusunda da en iyi bu. Epey de fiyat kıs arat en üstte hep Excaliburlar çıkar ve bu da aynı puana daha ucuza ürün satıyorlar demek.
Ekleme: Hayatım boyunca HP kullandım :)
Excalibur un ısınma sorunlarını fazlasıyla duydum ve okudum o yüzden çekiniyorum almaya. Hatta geçen ay piyasadan 600 TL aşağı indirim yakaladığım halde almadım.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Excalibur 1.5 yıl kullandım hiçbir sıkıntı çıkmadı g850 modeli artık üretilmiyor

MEVbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Musa Emre Varol
Isınma sorunları eskiden 1000 TL ye alinan Casper marka laptoplardi.Excalibulur kendini düzeltti.İsinma sorunu yok.Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz.

SARUHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M. YAŞAR SARUKAN
Isınma sorunları eskiden 1000 TL ye alinan Casper marka laptoplardi.Excalibulur kendini düzeltti.İsinma sorunu yok.Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz.
Şuan en ucuzu monster hocam siparişini verdim bekliyorum. Excalibur la çok gittim geldim, ankete baktım daha çok önerilene karar verdim. Teşekkür ederim

Top Bottom