Neler Yeni

Monster vs Asus vs Acer

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
ikinci el alınmaz laptop bence onun yerine 2.sistemi sıfır alın

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
3050 ti da olsa olur derseniz rog
yok 3060 olsun derseniz ideapad gaming 3 öneririm
attığınız 3 bilgisayarı da önermem

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
3050 ti da olsa olur derseniz rog
yok 3060 olsun derseniz ideapad gaming 3 öneririm
attığınız 3 bilgisayarı da önermembu
3050ti ın vramı yetersiz kalıyor yük altında. Ondan dolayı 3060 almak çok daha mantıklı. Asus ve acer nitro 5 i neden önermiyorsunuz ? Ben ve bir çok kişi bu modelleri gayet iyi buluyoruz.Ideapad 3 te alınabilir ancak servise göderilip 135w şarj cihazını 170w olan ile değiştirilmesi tavsiye ediliyor.Sebebide 135w şarj cihazı AAA oyunlarda yetersiz kalarak cihazın pilinden yiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet güzel cihaz .Nitro 5 serisinin eksisi plastik kasa olması onun dışında gayet iyi. Bütçenizi tam olarak belirtirseniz bir kaç tavsiyede bulunabilirim

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
3050ti ın vramı yetersiz kalıyor yük altında. Ondan dolayı 3060 almak çok daha mantıklı. Asus ve acer nitro 5 i neden önermiyorsunuz ? Ben ve bir çok kişi bu modelleri gayet iyi buluyoruz.Ideapad 3 te alınabilir ancak servise göderilip 135w şarj cihazını 170w olan ile değiştirilmesi tavsiye ediliyor.Sebebide 135w şarj cihazı AAA oyunlarda yetersiz kalarak cihazın pilinden yiyor.

Gayet güzel cihaz .Nitro 5 serisinin eksisi plastik kasa olması onun dışında gayet iyi. Bütçenizi tam olarak belirtirseniz bir kaç tavsiyede bulunabilirim
nitroyu kalitesiz kasa ve ısınma sorunundan dolayı önermem ayrıca benim gözümde acer markası kalitesiz siz ne düşünürsünüz bilemem onun yerine ideapad alıp adaptörünü değiştirmek çok daha mantıklı

asus markasını çok severim çok da kaliteli fakat tufun ısınma sorunu var rog almak daha mantıklı

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
nitroyu kalitesiz kasa ve ısınma sorunundan dolayı önermem ayrıca benim gözümde acer markası kalitesiz siz ne düşünürsünüz bilemem onun yerine ideapad alıp adaptörünü değiştirmek çok daha mantıklı

asus markasını çok severim çok da kaliteli fakat tufun ısınma sorunu var rog almak daha mantıklı
Aceri kasası plastik ancak çevremde ve forumda gördüğüm kadarıyla ısınma sorunu olan birini görmedim. Her laptopda ısınma sorunu var evet ancak nitrodaki ısınmalarda normal derecelerde.Asusunda önceki nesilinde olan (506 kodlu serisinde) ısınma sorunun da yeni nesilde önüne geçildiğini düşünüyorum.Zira kullanıcılarda aşırı bir ısınma sorunu yaşayan görmedim.Rog zaten en kaliteli kasalardan tuf ve nitro serisi ile rogu kıyaslamak doğru olmaz

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

Bütün laptoplar ısınıyor. Isınmayan laptop diye bişey yok. İçinde flaccid penis kadar 2 tane fan vızır vızır çalışıyor. İşlemci gavur şeftalisi gibi yanıyor. Kısacası ne alırsan al çok ısınıcak, throttle olacak ve klavyesi elini yakacak. O yüzden hangisi performanslı ona bakmak lazım. Ayrıca muhtmelen gözümde kaliteli olan Asus rogun sorunsuz modeli yok gibi son yıllarda kimse önermiyor.

Top Bottom