Neler Yeni

Motor almak istiyorum yardım edin

dostum aynı yollardan geçtim

arkadaş çevremde bu durumları yaşadı benimkiler 3.4 ay burun kıvırdılar gördüğüm arkadaşlarımın sorunlarından örnek veriyorum üstüne alınma
ne kadar iletişimde kursan ailenin gözünde olgunlaşma süreci var yaşa bakmıyor bu dediğim zaman geçsede olucak bişi değil kimisi cidden bazı şeylere bulaşmasa iyi olur diye düşünüyorlar motor dünyası çok başka biraz it kopuk dilinden anlaman lazım ters adamlarla ugraşman lazım hırsızlara napılcagını bilmen lazım hayat tecrübesi ister 4 yıldır sürerim kaç kere başıma geldi bu tarz durumlar için motorculuk açık hedef seni ittirir biri diğeri alır kaçar motoru trafite beklerken kim ister cocugunun yaralanmasını gasp edilmesini bu tür hayat olgunluguna ulaştıgını düşünüyorsan ailenle çekip konuş tek tek izah et alkol hız vb olayların varsa hayatında dahada zor ha ilerde alıp gez yinede çokta karşı çıkıyorsalar gençken tatmak başka oda başka bir videonun konusu :D

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Uygunsuz davranış
Konuştu dürrüklerin efendisi
Boş konuşmuşsun, yanık kokun geldi. Çocuk 1000RR alıp makas atmak istemiyor, düzgün kullanmasına rağmen karışmak sevmekten değil kıskançlıktan. Senin yobaz ailende sana öyle öğretilmiş olabilir ama Türk'lerde böyle değil.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Boş konuşmuşsun, yanık kokun geldi. Çocuk 1000RR alıp makas atmak istemiyor, düzgün kullanmasına rağmen karışmak sevmekten değil kıskançlıktan. Senin yobaz ailende sana öyle öğretilmiş olabilir ama Türk'lerde böyle değil.
Sen kimsin de bana eleman diyorsun denyo ? Bu saatten sonra boş, dolu konuşmayı senden mi öğrenicen ben ?
Çoluk, çocuk eline klavyeyi alan delikanlı olmuş lan burda! Yobaz senin sülalendir!
Yanık kokusu anca senin bir yerinden gelir!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,050
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom