Neler Yeni

Mount And Blade Bannerlord hakkında düşünceleriniz nedir ?

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
Evet beyler bannerlord hakkında düşünceleriniz nedir sevdiniz mi oyunu kötü mü düşünceleriniz nedir ?

benim cevabım : oyun güzel olmuş derim ilk çıktığında sorunluydu optimisazyonu ama cyberpunk kadar değil güncelleme ile düzelmiş bazı sorunlar her ay illa güncelleme geliyor yeni şeyler ekleniyor oyuna oynanış olarak ise baya gerçekci zevkli o vuruş hissi ve son candaki ölüm korkusu her zamanki gibi mükemmel oyunu ilk çıktığında korsan oynadım baya zevkliydi ama baya sorunları vardı sildim ve geçen hafta tekrar yüklediöm 10-15 saat vardır çok detaya girmicem çünkü bu moda oldu bu kadar düşüncelerim

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
100 saat oynadım aseraiden başladım her tarafı yok ettim

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Türklerin yaptığı nadir ve güzel oyunlardan biri. (ZULA hariç)

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Çok güzel oyun. Crack indiresim gelmiyor.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Güzel bir oyun çok zevkli zamanlar geçirilebilir ancak warbandta 100lerce saat gömmüş biri olarak sanki warband grafik modlu halini oynuyo gibi hissettim başlarda. Elbette baya özellik gelmiş yeni olarak ama bana öyle geldi. Bunun sebebi çok fazla warband oynamam olabilir.sonuç olarak güzel bir oyun.

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
Güzel bir oyun çok zevkli zamanlar geçirilebilir ancak warbandta 100lerce saat gömmüş biri olarak sanki warband grafik modlu halini oynuyo gibi hissettim başlarda. Elbette baya özellik gelmiş yeni olarak ama bana öyle geldi. Bunun sebebi çok fazla warband oynamam olabilir.sonuç olarak güzel bir oyun.
ben varbandi 50 saat oynadığım için benim gözüme daha iyi gelmiş olabilir

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,801
İsim
Ömer Fasd
Oynarken keyif aldığım, neden arkadaşımızla online olarak bir dünyada oynayamıyoruz diye yakındığım oyun

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
bende senin gibiyim yeğen ama bana grafik modu gibi gelmedi sebebi ise direct 7 de oynamamdır galiba :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce beyler bunada warband gibi büyük modlar gelirmi ?

Top Bottom