Neler Yeni

Yardım MOUSE DEĞİŞTİRMELİ MİYİM

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
ben gecen sene rival 3 aldım bozuldu servise verdim değişim yaptılar gelınce bunu satıp baska mı alayım devam etmeliyi miyim yine aynı sorun olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

draqla

80+
ben gecen sene rival 3 aldım bozuldu servise verdim değişim yaptılar gelınce bunu satıp baska mı alayım devam etmeliyi miyim yine aynı sorun olur mu

?
3 senedir rival 3 kullanıyorum. İlk aldığımda sorunlu gelmişti değiştirdiler. Sorunlu gelebilen bir mouse genel olarak. Ama şuan elimdeki 3 senedir sorun çıkartmadı memnunum.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 senedir rival 3 kullanıyorum. İlk aldığımda sorunlu gelmişti değiştirdiler. Sorunlu gelebilen bir mouse genel olarak. Ama şuan elimdeki 3 senedir sorun çıkartmadı memnunum.
sence satıp ne alayım
baskada aklıma gelmıyor guzel alıstım bıde buna 1 senedir

draqla

80+
sence satıp ne alayım
baskada aklıma gelmıyor guzel alıstım bıde buna 1 senedir
Bu fiyatlardaki en iyi mouselardan bence. Eline tam oturuyorsa hiç elleme. Razer falan almaya kalksan 2000 TL en az.

Bu fiyatlardaki en iyi mouselardan bence. Eline tam oturuyorsa hiç elleme. Razer falan almaya kalksan 2000 TL en az.
Ben illa değiştirecem diyorsan

İndirime girmiş . Bütçen varsa iyi mouse. Ama her türlü teknolojik alet hepsi arızalı çıkabilir.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ben illa değiştirecem diyorsan

İndirime girmiş . Bütçen varsa iyi mouse. Ama her türlü teknolojik alet hepsi arızalı çıkabilir.
kendımınkınden devam edeyım en ıyısı eyv

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,164
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom