Neler Yeni

Yardım Mouse Ve klavye İçin Öneri Lazım..

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere klavye Ve Mouse İçin Öneri İstiyorum Sizden..
Genel Olarak Beklentim Uzun Süreler Hatta Yıllarca Sıkıntısız Kullanabileceğim Bir Ekipman Olması Ve Atıyorum Bozulduğunda Kendim İnciğiyle Cıncığıyla Uğraşmadan Kolay Bir Biçimde Tamirini-/-Parça Değişimini Sağlıyor Olabilmek İsterim Ama Tabi Bu Kolay Değişebilir Ve Tamir Edilebilirliğin Yanında Parça Dayanıklılığı Yada Performansından Vede Kalitesinden Feragat Etmek İstemiyorum..
Ne İçin Kullanacaksın Yada Nasıl Bir Kullanıcısın Derseniz Genel Ev Kullanıcısına Yakın Bİr Gamer Tiplemesiyim Diyebilirim.. Sifu, Sekiro, Dark Souls, Elden Ring Gibi Oyunlarla Beraber Metro Serisi Minecraft Hatta Oxygen Not İncluded Gibi Oyunları Rekabetçi Olmayan Düzeylerde Oynayan Ve Bu Güne Dek Neredeyse %90 Membran Kılavyeler Kullanmış Bir Kişiyim Ve Genelde Yazı İşleri İle Meşgul Oluyorum Diyebilirim..
Bütçe Konusunda Her Parçaya Ayrı Ayrı 20K Bütçe Belirledim Önerilerinizi Beklerim..

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
Hocam nasıl yani ben mi yanlış anlıyorum, 20K Klavye için, 20K mouse için totalde 40K bütçe mi ayırdınız?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Klavye
mouse

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye
mouse
Hocam BU İki Ürün De Vardı Bende Ve Bozuldular klavye 1 Hafta Anca Dayandı Mouse 2 Gün Anca Gitti Ne Denediysem Hayata Geri Gelmedi Teknik Servis Zaten Bana Kılavyenin O Anda Satışta Olan Fiyatının 2 Katı Ücret Çekti Anlamsız Bir Bİçimde.. Saçma Saçma Olaylar Yani Şuan İkiside Ayağımın Altındaki Bozuk Alet Edavat Çekmecesinde Duruyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nasıl yani ben mi yanlış anlıyorum, 20K Klavye için, 20K mouse için totalde 40K bütçe mi ayırdınız?
Evet Doğru Anlamışsınız Hocam 20K+20K Toplam 40K Bütçe Var Bunlar İçin..

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Ensar Polat
Hocam BU İki Ürün De Vardı Bende Ve Bozuldular klavye 1 Hafta Anca Dayandı Mouse 2 Gün Anca Gitti Ne Denediysem Hayata Geri Gelmedi Teknik Servis Zaten Bana Kılavyenin O Anda Satışta Olan Fiyatının 2 Katı Ücret Çekti Anlamsız Bir Bİçimde.. Saçma Saçma Olaylar Yani Şuan İkiside Ayağımın Altındaki Bozuk Alet Edavat Çekmecesinde Duruyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Doğru Anlamışsınız Hocam 20K+20K Toplam 40K Bütçe Var Bunlar İçin..
Klavye nasıl 1 hafta dayandı ben 3 yıldır rampage kullanıyorum canavar gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,702
Üyeler
141,032
Son üye
RufusMcdonald
Top Bottom