Neler Yeni

Mousepad i ıslak mendil ile sildim iz kaldı

Reav

80+ Silver
nasıl geçirebilirim ıslak mendilin çıkardığı izi bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
nasıl geçirebilirim ıslak mendilin çıkardığı izi bilgisi olan yazarsa çok sevinirim
Mousepad genelde toz tutar ve bunun içinde temizlediğiniz yerin izi çıkmış olabilir. Kumaş olduğundan yıkayabilirsiniz. Kendim yapıyorum ve bir zararı olmadı.

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mousepad genelde toz tutar ve bunun içinde temizlediğiniz yerin izi çıkmış olabilir. Kumaş olduğundan yıkayabilirsiniz. Kendim yapıyorum ve bir zararı olmadı.
su ile bezi ıslatıp silsem nasıl olur?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Selim
Eline bir tutam çamaşır deterjanı al. Mousepade ılık su vur, bir güzel deterjan ile elinle ovala sonra kurut. Islak mendilin iz yapmaması gerek ben qck'yi yıkamaya usenince islak mendille bir güzel siliyorum kuruyunca siyahligi dönüyor.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Pek tavsiye etmem. Yıkamak daha mantıklı olur ama yıkamak istemezseniz bir sabunlu bez ile silin sonrasında ıslak bezle sabununu alın sonra suyunu kuru bir bezle alıp kurutun.

RONALDINHO

80+ Silver
Islak peçeteyle sil kuruyunca geçer muhtemelen.

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek tavsiye etmem. Yıkamak daha mantıklı olur ama yıkamak istemezseniz bir sabunlu bez ile silin sonrasında ıslak bezle sabununu alın sonra suyunu kuru bir bezle alıp kurutun.
dediginizi yapacagım hocam yarım saate donus yaparım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,729
Üyeler
149,974
Son üye
miraydda
Top Bottom