Neler Yeni

Mpow Air II Aldım HO? GO?

Bergee

80+ Silver

Bunu daha dün sipariş verdim 629₺ ye bugün 674 olmuş. @RevDeisDou hocama güvenerek aldım. Yabancı kanallardaki sitelerdeki yorumlarına baktım driverlarını vs. kurup üstüne birde Boom3D diye bir program varmış onu kuruyorsunuz mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyormuş. 3D surround olması da 7.1 özelliğini size yaşatıyormuş dedikleri bu. Bayağı bir iyi yorumlar okudum tabii bu yorumlar yanıltıcıda olabilir bu forumda alıp hiç kullanan var mı? TR'de pek bir incelemesini de göremediğim için cihaz elime geçer geçmez incelemesinide yapacağım youtube'a atacağım.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Hayırlı Olsun

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
selamlar,

geçenler de 280 tl bandında satılan model değil dime bu

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılımı yok diye biliyorum, nereden kuracaksınız ki?

var hocam bakın. Yabancı bir forum sitesinde gördüm bende onların yalancısıyım yani.
BH473A diye bir modelin yazılımını indirip bunda kullanabiliyormuşuz deneyeceğim bu akşam elimde olur yüksek ihtimalle. Yarın kapıda ile almıştım çünkü

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Bergee

80+ Silver

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yabancı bir forum sitesinde gördüm bende onların yalancısıyım yani.
BH473A diye bir modelin yazılımını indirip bunda kullanabiliyormuşuz deneyeceğim bu akşam elimde olur yüksek ihtimalle. Yarın kapıda ile almıştım çünkü
BH473A farklı bir model hocam, MPOW Air Pro olarak geçiyor. Onun içerisinde ses kartı bulunuyor. Bu aldığınız Air II'nin içerisinde ses kartı bulunmuyor, BH415A olarak geçiyor. Yazılımlar kısmında sadece BH473A var fark ettiyseniz zaten, diğerlerinin yazılımı yok. BH473A'nın yazılımını indirip deneyince çalışırsa beni bilgilendirmenizi isteyeceğim fakat pek sanmıyorum.

Bergee

80+ Silver
BH473A farklı bir model hocam, MPOW Air Pro olarak geçiyor. Onun içerisinde ses kartı bulunuyor. Bu aldığınız Air II'nin içerisinde ses kartı bulunmuyor, BH415A olarak geçiyor. Yazılımlar kısmında sadece BH473A var fark ettiyseniz zaten, diğerlerinin yazılımı yok. BH473A'nın yazılımını indirip deneyince çalışırsa beni bilgilendirmenizi isteyeceğim fakat pek sanmıyorum.
O gördüğüm forumun linkinide bulursam atacağım hocam. Biliyorum farklı olduğunu ama öyle söylemişler. Akşam gelsin deneyeceğim zaten bakalım ne olacak :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113