Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 MSI 27 G274QPF FLAT RAPID IPS 2560X1440 2K 170HZ 1MS 7999₺ 🔥🔥

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Oğuz
Bu monitör günlerdir bu fiyatta zaten. Bi ara bi yüzde beş indirim geldi 7599 oldu fiyatı. Şimdi gene aynı fiyatta.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Ömür AYCIL
10Bit olan modelse çok iyi fiyat 2 ay önce 8700e almıştım ama bu o değil sanırım
Bunlar gerçek 10bit değil sizi yanıltmasın pazarlama tekniği olarak 8bit +frc ile 10 bit oluyor yazılım desteği ile yani donanımsal 8bit panele sahip bu cihazı aldım elimdeki 8bit monitörle arasında dikkate alınacak bi fark yoktu YouTube a karşılaştırması videosunu atmıştım

freygasm

80+ Gold
Bunlar gerçek 10bit değil sizi yanıltmasın pazarlama tekniği olarak 8bit +frc ile 10 bit oluyor yazılım desteği ile yani donanımsal 8bit panele sahip bu cihazı aldım elimdeki 8bit monitörle arasında dikkate alınacak bi fark yoktu YouTube a karşılaştırması videosunu atmıştım
Monitör alınır mı peki?

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Ömür AYCIL
Monitör alınır mı peki?
Monitörün yoksa veya eskiyse alınır ama hazırda benzer özelliklerde ortalama üstünü bi ips monitorun varsa alınmaz veya ips kalitesine yakın va panelin varsada alınmaz
Monitörün güzel kaliteli 1080p ise sırf 2k diye gene alınmaz
Bu yazdıklarımdan monitör kötü anlamını çıkarmayın gerçekten güzel ama benim gibi elindeki monitör güzelse sırf 2k diye almak mantıklı değil illa alacaksanız QUANTUM DOT modeli olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşılaştırma videosu

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
QD modelini dün Amazon’dan 9.799 TL'ye aldım fakat siparişimi iptal etmişler..

• Üzgün
Reaksiyonlar: Enco

KeyN_N

80+
Alınabilir bu fiyata, illa da QD model diye tutturmak saçma. Zaten QD olan abartıldığı kadar iyi bir model değil. Panel olarak iyi olsa da saçma sapan yazılımsal hatalar yaşadım kullandığım dönem.

uZFa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet Akif
Qd ve Qd olmayanı da kullandım ikisinin arasında ki fiyat farkına değecek bir kalite farkı yok. Normal kullanıcı iseniz farkı da anlamazsınız. Ben Qd olmayan modeli kullanıyorum tavsiye ederim.

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
rt
Bir dönem tv satmış biri olarak söylemeliyim ki QD arada eğer fiyat farkı çok ise değecek bir teknoloji değil. Panel aydınlatması ne kadar iyi ise o kadar etkili görüntü alabiliyorsunuz monitörlerde bu kısıtlı kalıyor malesef. TV de araya miniled en kötü fadl modeller giriyor fiyat zaten artıyordu QD çoğunda buluyordu.
Bu monitör için konuşmak gerekirse bana teslim edileli 4-5 saat oldu, 32 VA Samsung G5 modelin yanına koydum, Genel kullanım için ips yan ekran olarak da VA yı kullanacağım ölü piksel vs çıkmadı Gece görüş özelliği diye bir mod var siyahlar daha koyu ama parlak görünüyor başta o bir yanılttı beni, 170hz o.c. olarak açılıyor tepki süresi G5 den sonra gayet iyi geldi, G5de hareketli sahnelerde çamur oluyordu siyah iz bırakıyordu görüntüde 144 hz çıkardığımda renkler değişiyordu.
ilk izlenim olarak aldığıma memnun kaldım hatta 32" 240hz olan modelini 10k ya kaçırdığım için biraz pişmanda etti gibi.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
QD olanın normal modelinden farkı nedir? Ben de normali var

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mustafa Gülduran
asus vg27vq modeli var elimde bunu aldım değer mi sizce ?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Top Bottom