Neler Yeni

MSI 27'' G274QPF QD Flat IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 9.599TL

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Hepsiburada kasım indirimlerinde 8k ya Qd siz modelini almıştım yanlışlıkla Qd li Qd modelini gönderdiler ölü piksel yoktu ve şuana kadar çok memnun kaldım hdr kullanmıyorum o yüzden onun için bir şey diyemem ama benim aldığım satıcı şuan 9199 liradan satıyor ve son olarak alan varsa hayrlı olsun şimdiden kalite olarak bence gayet yeterli
GPN TEKNOLOJİ Mİ ?

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Hocam yeni g2724d almıştım yeni geldi kutusunda, hangisi daha iyidir iadeye değer mi?
Ayrıca amazon olduğu için 12 taksit ilede uyguna geliyor.
Hocam bence iade etmeyin. Bende MSI sipariş ettim ama bakalım nasıl gelecek. Eğer kötü ise iade edip sizin aldığınızı alacağım. Bu monitörün muadili sizin aldığınız monitör. Oda gayet iyi ve güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI WARKEN ACER DE KIMMIS :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

KNK GELINCE SENDE BURAYA YAZ LUFN BENDE PAZARTESI TESLIM ALICAM BAKLIM NASIL GELICEK
Tamamdır kanka yazacağım. Gerekli fotoğrafları yollarım.

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın
Prime Üyeleri için günün fırsatı: MSI 27'' G274QPF QD Flat IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 1MS Gaming Monitor https://amzn.eu/d/8698Ilg
Vatanda 10k sanırım 400-500tl fark için Amazon değer mi verdikleri hizmet filan

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
Uzun zamandır takip ettiğim bi modeldi. Çektim bende bitane. Dünden beri prime da karşıma çıkıp duruyordu. Ama 3 tane talihsiz acer iade sonrası artık bu bari sorunsuz çıksın diyorum .Akşama teslimat nasip bakalım. Monitör den yana bende bu sene şans yok, inatla zorluyorum 🙂

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001

Palo DAYI

80+ Gold
@samaras00 @Çepni @ersin45
Beyler ben amazonla randevulu teslimat olarak dün 18.30 civarlarında sipariş etmiştim adamlar bugün 12 gibi calistigim iş yerine getirmişlerdi iş yerinde kimse yoktu korgaciya bidahaki adresi soyle gelip ordan alayim dedim tamam dedi ve gidip aldim amazon kargo konusunda takdir etmesem olmaz valla helal olsun adamlara Gelelim monitore kurulumu ve testleri yaptim ghosting sıfır evet sıfır ışık sizmasini soyle söyleyeyim önce siparimde asus vg27aq1a almistim onda sağ ve sol alt köşelerde bay baya ışık sızması belli oluyordu ama bunda ayni yerlerde neredeyse yok denecek kadar az Ölü piksel testinide yaptim 1 tane sıkısmismi ölü piksel mi anlam veremediğim bi şey buldum ekranın sol orta taraflarında siyah da hiç belli olmuyor beyaz da belli oluyor oyunlara girdiğimde sarı ve yer yer kahverengi bölümlerde belli oluyor ha belli oluyor dediğimde şimdi ben oraya odaklanmasam anlamam yani çok cok dikkat etmeniz lazım anlamak icin sahzen diger monitorumunde 1 ölü piksel var 9 aydir kullanıyorum aklıma gelmediği sürece gözüm oraya takılmıyor zaten diğer yandan 30 gün içinde iade hakkım var baktım çoğalmaya başladı iade ederim

Ekler

• 20231223_135004.jpg
    20231223_135004.jpg
    3.8 MB · Hit: 61
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Hocam yeni g2724d almıştım yeni geldi kutusunda, hangisi daha iyidir iadeye değer mi?
Ayrıca amazon olduğu için 12 taksit ilede uyguna geliyor.
Değmez. Paneli belki Quantum dot sebebi ile daha iyi olabilir ama dell kalitesi tartışılmaz. Bende 2 haftadır aynı monitöre sahibim.

Top Bottom