Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI B550M A-PRO 1.395,70TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Keyfen

80+ Bronze
Mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ülkede mümkün değil çünkü
insanlar mecbur dostum, DA-C sistem geldi, kredi kartı patlayınca satcaktım ama sonra vazgeçtim eski kasamı 8 bine satılığa koydum, bir yandanda bu b550 anakartı aldım 2k ya satıcam , ufak ufak toparlicam yani zor para kazanmak ben istemezmiyim herkes ihtiyacı kadar alsın ama olmuyor 10 saat işyerinde çalışan adam ekstradan işlerle uğraşmak istermi istemez ama mecbur alternatif senaryoda o adam evine ekmek değil başını sokabileceği ev bile bulamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
insanlar mecbur dostum, DA-C sistem geldi, kredi kartı patlayınca satcaktım ama sonra vazgeçtim eski kasamı 8 bine satılığa koydum, bir yandanda bu b550 anakartı aldım 2k ya satıcam , ufak ufak toparlicam yani zor para kazanmak ben istemezmiyim herkes ihtiyacı kadar alsın ama olmuyor 10 saat işyerinde çalışan adam ekstradan işlerle uğraşmak istermi istemez ama mecbur alternatif senaryoda o adam evine ekmek değil başını sokabileceği ev bile bulamaz
Aynen öyle istersen sana yardımcı olurum para kazanmak istersen

Keyfen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
4-5 tane alan arkadaşlar 2k dan satıcam diyor bakalım millet alacak mı 2 k dan 😂 herkes 1 tane alsa zaten 50 stok var diyorlar çoğu kişinin ihtiyacı görülürdü neyse sağlık olsun.

Eric Cartman

80+ Bronze
4-5 tane alan arkadaşlar 2k dan satıcam diyor bakalım millet alacak mı 2 k dan 😂 herkes 1 tane alsa zaten 50 stok var diyorlar çoğu kişinin ihtiyacı görülürdü neyse sağlık olsun.
şu ihtiyacı olanların işi görülürdü olayını bırakın ya 1 saat stokta durdu. ihtiyacı olan varsa zahmet edip takip etsin, araştırsın. öyle armut piş ağzıma düşle olmuyor. bitince de hemen aaaa

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
895
İsim
Taksim Delisi Cenk
İndirimli ürün çabuk biter.Yetişen alıyor arkadaşlar.
alanlara hayırlı olsun.Alamayanlar umarın denk getirip alır.

23.jpg

Son düzenleme:

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
şu ihtiyacı olanların işi görülürdü olayını bırakın ya 1 saat stokta durdu. ihtiyacı olan varsa zahmet edip takip etsin, araştırsın. öyle armut piş ağzıma düşle olmuyor. bitince de hemen aaaa
Bende zaten evde yatıyordum keyfiyetten bakmadım sana laf anlatmayacağım dostum herkesin işi gücü var çalışıyor dakika başı elimizde telefonla oynayamıyoruz

Eric Cartman

80+ Bronze
Bende zaten evde yatıyordum keyfiyetten bakmadım sana laf anlatmayacağım dostum herkesin işi gücü var çalışıyor dakika başı elimizde telefonla oynayamıyoruz
ben de çalışıyorum kardeş. çalışmama rağmen aralık bulup takip ediyorum ekstra ne yapabilirim diye. ben bu halde takip edip alabiliyorsam kimse ağlamayacak

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
895
İsim
Taksim Delisi Cenk
ben de çalışıyorum kardeş. çalışmama rağmen aralık bulup takip ediyorum ekstra ne yapabilirim diye. ben bu halde takip edip alabiliyorsam kimse ağlamayacak
haklısın.Zaten herkese yetecek kadar adamlar stokmu ayarlıcak sanki.Alanda olacak.kaçıranda.Oldu o zaman herkes birşeylere yetişemeyip almıyor.Tek tek yazalım buralara alamadım edemedim.Ben şahsen bıktım alamadık,al-satcılar aldı vs cilerden.Yazanlar bıkmadı helal olsun.Bak yukarıya bir resim ekledim

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
ben de çalışıyorum kardeş. çalışmama rağmen aralık bulup takip ediyorum ekstra ne yapabilirim diye.
1. Ben senin kardeşin değilim
2. Ağlayan yok alanlara hayırlı olsun burda fırsatlardan çok ürün aldım almaya da devam ediyorum bu olmaz daha iyisi olur bidaha da bana cevap yazma üslubunu pek beğenmedim

Keyfen

80+ Bronze
neden bu kadar kibirlisiniz birbirinize karşı, her an indirim kovalayamazsınız, kovalayan zamanı var diye bakamayana laf edemez, yetişemeyende boş zamanın var diyip laf sokamaz o adama

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom