Neler Yeni

Msi b650 anakart stoğu

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
Yani satıcının puanı iyi görünüyor. Ben her yerden alışveriş yapıyorum. Bu işler bazen şansına sıkıntısız oluyor. Geçen hafta n11 den asus tuf 27 inç monitör aldım sıfır sıkıntı 2 günde geldi. Çok takarsan kafaya takılıyorsun 😀

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Yani satıcının puanı iyi görünüyor. Ben her yerden alışveriş yapıyorum. Bu işler bazen şansına sıkıntısız oluyor. Geçen hafta n11 den asus tuf 27 inç monitör aldım sıfır sıkıntı 2 günde geldi. Çok takarsan kafaya takılıyorsun 😀
Haklisin hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kule tipi sogutucu alinca islemciye ekstra bi fan takiliyor mu yani kendi fanı falan? Yoksa kule tipi alininca kendi fanı takılmıyor mu?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
Haklisin hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kule tipi sogutucu alinca islemciye ekstra bi fan takiliyor mu yani kendi fanı falan? Yoksa kule tipi alininca kendi fanı takılmıyor mu?
Kule zaten işlemci için başka fan takmıyorsun. Kasadaki diğer fanlarda kasa içindeki havayı tazeliyor.

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Kule zaten işlemci için başka fan takmıyorsun. Kasadaki diğer fanlarda kasa içindeki havayı tazeliyor.
Kule tipi soğutucu aldımda kasaya sığacağını belirten bir arkadas vardi. Umarım soğutucu çok büyük değildir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
Sığacaktır kardeşim bunlar belli standartlarda üretilen parçalardır sıkıntı yapma .

Top Bottom