Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,900
İsim
Mert Can Ergün
Film dizi izleceksen hikaye oyunları oynacaksan geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bu nasıl
Kağıt üzerinde güzel duruyor monsterın kalitesi nasıl bilemem ama ömür boyu garanti muhabbeti güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Film dizi izleceksen hikaye oyunları oynacaksan geçmiş olsun
Film dizi elbette izlerim o kadar çok mu fark eder sonuç olarak marka da MSI dandik tn panel koymaz diye düşünüyorum

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,900
İsim
Mert Can Ergün
Kağıt üzerinde güzel duruyor monsterın kalitesi nasıl bilemem ama ömür boyu garanti muhabbeti güzel

Film dizi elbette izlerim o kadar çok mu fark eder sonuç olarak marka da MSI dandik tn panel koymaz diye düşünüyorum
Eder tabi tn paneli sadece cs go gibi oynayanlar kullanıyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Bugün linkteki laptopu aldım hepsiburada üzerinde MSI ve 4050 yi 26.600 e görünce kaçmaz diye düşündüm 8 ram de eklemeyi düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var mesela tn panel olması veya ısınma sorunu yaşar mıyım gibi
Geçmiş olsun/hayırlı olsun ?

Hayırlı olsun kanka aynı modeli ben de kullanıyorum çok memnunum merak ettiğin sorun varsa sorabilirsin

TİTAN.

80+ Platinum
Bugün linkteki laptopu aldım hepsiburada üzerinde MSI ve 4050 yi 26.600 e görünce kaçmaz diye düşündüm 8 ram de eklemeyi düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var mesela tn panel olması veya ısınma sorunu yaşar mıyım gibi

hayırlı olsun tn panel yazıyor ama epeyde ips panel diye belirtilmiş cihaz geldiği zaman panelini bize söylermisin bilmiş oluruz

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Tn olmasa iyiydi

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz

servise göndermek zorunda kalmamaya çalış. msi servisi dolandırıcı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Hayırlı olsun kanka aynı modeli ben de kullanıyorum çok memnunum merak ettiğin sorun varsa sorabilirsin
Hocam panel TN mi IPS mi bir de ısınma sorunu vs var mı şu ana kadar en büyük ne sorun yaşadın ?

hayırlı olsun tn panel yazıyor ama epeyde ips panel diye belirtilmiş cihaz geldiği zaman panelini bize söylermisin bilmiş oluruz
Evet bende fark ettim gelsin gerekli eklemeyi yapacağım

r4NG3r

80+ Silver
Tn olduğuna eminmisiniz msi sitesinde felan yazıyor mu? Böyle bir modelde tn koymaları saçma geldi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
servise göndermek zorunda kalmamaya çalış. msi servisi dolandırıcı.
MSI kalitesi iyidir diye aldım hocam yoksa HP alacaktim bir de fiyat var tabii bakalım nasıl gelicek

Tn olduğuna eminmisiniz msi sitesinde felan yazıyor mu? Böyle bir modelde tn koymaları saçma geldi bana
Hocam Hepsiburada da TN yaziyor ama epey IPS yazmış siteye falanda baktım ama bu modelle ilgili pek de bir şey bulamadım

Tn olmasa iyiydi
:(

Top Bottom