Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE Aldım H.O / G.O?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
Önerdğin bi model varmı ryzen 7 asus falan alınır mı? 90 watt az değil mi
Ryzen net olarak fp değilse ben almam,
90 watt + boost ile iyi hp victus veya acer bakacağım onlar fp.
Hp 7640 hs rtx 4060 hp victus en fp ürün şu anda ama ben 13500 olanın indirime girmesini bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Ryzen net olarak fp değilse ben almam,
90 watt + boost ile iyi hp victus veya acer bakacağım onlar fp.
Hp 7640 hs rtx 4060 hp victus en fp ürün şu anda ama ben 13500 olanın indirime girmesini bekliyorum.
hocam aldınız mı victusu ?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
kanka msi kalitesi iyi fakat servisi berbat ötesi. msi kalitesini bozuyor. insanlardan para koparmanın peşindeler. cihazına bile bile zarar verip garanti dışı bırakarak dolar cinsinden ücret talep ediyolar.
Servisi sağlam marka var mı? Bir de önemli olan zaten servise işinin düşmemesi gibi. Performansta bir numara MSI.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
hocam aldınız mı victusu ?
acer nitro 6800h 3070ti aldım haftasonunu çıkarsın iade edeceğim gibi
boşta ısınıyor fanı hep sesli.
-baya güçlü makine ona lafım yok-
bu ara zaten,
iphone u sattım
ekranın tekini sattım
durduk yere günah keçisi olan silme msi sistemide sattım, yerleri bu fpciklerle dolmuyor.
sanırım yine kasa alacağım hazır sistem gelirse 4060 veya benzeri.
bu arada hp victus hepsinden kat kat iyi zaten bir tane hp victus var 7640 hs rtx 4060.
durduk yere ısınmıyor, fps stabil ama ryzen muazzam işler çıkarmıyor yani.
mümkünse 13500h + rtx 4060 bulmak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
acer nitro 6800h 3070ti aldım haftasonunu çıkarsın iade edeceğim gibi
boşta ısınıyor fanı hep sesli.
-baya güçlü makine ona lafım yok-
bu ara zaten,
iphone u sattım
ekranın tekini sattım
durduk yere günah keçisi olan silme msi sistemide sattım, yerleri bu fpciklerle dolmuyor.
sanırım yine kasa alacağım hazır sistem gelirse 4060 veya benzeri.
bu arada hp victus hepsinden kat kat iyi zaten bir tane hp victus var 7640 hs rtx 4060.
durduk yere ısınmıyor, fps stabil ama ryzen muazzam işler çıkarmıyor yani.
mümkünse 13500h + rtx 4060 bulmak lazım.
hocam sizin de hiç şansınız yokmuş ya da bazı normal şeyleri sorun ediyorsunuz gibi geldi bana tabii bu durum kişiden kişiye değişir sizi de anlıyorum :)

chigox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esad Kadıoğlu
Valla kurmaya kurduk ama bil bakalım nasıl kurduk…

Bende illallah ettim iadeye vereceğim yarın umarım sorunsuz gider.

Ve tövbe ettim ryzene,
Chipset dolayısıyla ( tırt ryzen işlemci yüzünden) biosu farklı anakartın onu güncelliyorsun,
Sonra chipset.
Win 11 kurmak zorundasın, win 10 kuruluyor mu? Evet ama buna Windows 10 kuran pc işini bırakmalı,
1) tüm driverlar sadece win 11 uyumlu,
2) nasıl kurarsanız kurun win 10 ile olmadık uygulamada hata veriyor, mavi ekran yiyor,

Özetle, hani çerçöp alıp ‘’ilerleyen zamanda gelecek güncellemeler ile düzelir, gelişir’’ diyenlerin laptopu bu. O kadar para verip bu rezillik çekilmez, çekilmemeli de.

Benim ve alan, öneren herkesin hatası ise şu, insan bir bakar neden sadece hepsiburada satıyor bu ürünü ve belli ürünleri…..

Sonraki durak evkur bu pc için.

Benim iade sebebim ise ryzen 7535’in hoşaf bir işlemci olması, o kadar driver vb. sorunla uğraş sonuç 11400h’den hallice performans.
En kötü makinede 12500 var, o bile delip geçiyor bunu ve piyasa 13500 doluyken bu alınmaz. Rtx 4050ti olurdu, 4060 olurdu içinde 16 gb ram hazır gelirdi bu fiyata belki.

Varsa şansınız basın iadeyi, iade şampiyonu olacak bu makine zaten, o kampanyada yüze yakın sipariş vardı, yorumlar halen 20 olmadı….
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bide bu laptopu en ucuza alanlardanım 26.6k.

Ve en komik olan ise herkes bunu tn panel zannedip sallıyor, görüntü kalitesi çok iyi,
Mux switch ile benq xl2411k tn ve aoc ga2sae 165 hz va’ya bağladım üstelik hdmi ile.
4000 serisi grafik kalitesi olarak 3070, 2080 ayarında görüntü veriyor ( fps demiyorum)
Daha önce aynı ekranlara 3050, 3060 bağladım onlara göre muazzam kaliteli grafikler.
Merhaba bu bilgisayarı ben de aldım fakat windows uptade yapıp yeniden başlatma sırasında mavi ekran veriyor yardımcı olabilir misiniz

Kanka sende Windows 11 kurunca windows update yapınca mavi ekran alıyor musun?

Kanka sende Windows 11 kurup Windows update yapınca mavi ekran alıyor musun?

Sende de windows 11 kurup windows update yapınca mavi ekran oluyor mu?
Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum çözüm bulabildin mi

Son düzenleme:

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
Merhaba bu bilgisayarı ben de aldım fakat windows uptade yapıp yeniden başlatma sırasında mavi ekran veriyor yardımcı olabilir misiniz

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum çözüm bulabildin mi
İade edin, sorunlu seri ve msi kalitesinde değil.
13500 rtx 4050 hp
13420h rtx 4050 lenovo loq
Acer nitro 12500 rtx 4050
7640 hs rtx 4050 veya 4060.
Tdp düşük msi thin.
Rtx 4050li en kötü makine bu makine bir diğeri ısınan gigabyte, gigabyte fps olarak bundan iyi bu arada .

chigox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esad Kadıoğlu
13500 rtx 4050 hp
Tdp düşük msi thin.
Rtx 4050li en kötü makine bu makine bir diğeri ısınan gigabyte, gigabyte fps olarak bundan iyi bu arada .
ürünün içini açıp ram ilave ettim iade alırlar mı ?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
ürünün içini açıp ram ilave ettim iade alırlar mı ?
Aynısını bende yaptım iyi şekilde kapatın.
Beğenmedim diyip gönderin
Rami de iyi paketleyin. 8 yerine 2x 16 alacağım iadeyi hızlı onaylarsanız deyin gönderin.

Emirev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Valla kurmaya kurduk ama bil bakalım nasıl kurduk…

Bende illallah ettim iadeye vereceğim yarın umarım sorunsuz gider.

Ve tövbe ettim ryzene,
Chipset dolayısıyla ( tırt ryzen işlemci yüzünden) biosu farklı anakartın onu güncelliyorsun,
Sonra chipset.
Win 11 kurmak zorundasın, win 10 kuruluyor mu? Evet ama buna Windows 10 kuran pc işini bırakmalı,
1) tüm driverlar sadece win 11 uyumlu,
2) nasıl kurarsanız kurun win 10 ile olmadık uygulamada hata veriyor, mavi ekran yiyor,

Özetle, hani çerçöp alıp ‘’ilerleyen zamanda gelecek güncellemeler ile düzelir, gelişir’’ diyenlerin laptopu bu. O kadar para verip bu rezillik çekilmez, çekilmemeli de.

Benim ve alan, öneren herkesin hatası ise şu, insan bir bakar neden sadece hepsiburada satıyor bu ürünü ve belli ürünleri…..

Sonraki durak evkur bu pc için.

Benim iade sebebim ise ryzen 7535’in hoşaf bir işlemci olması, o kadar driver vb. sorunla uğraş sonuç 11400h’den hallice performans.
En kötü makinede 12500 var, o bile delip geçiyor bunu ve piyasa 13500 doluyken bu alınmaz. Rtx 4050ti olurdu, 4060 olurdu içinde 16 gb ram hazır gelirdi bu fiyata belki.

Varsa şansınız basın iadeyi, iade şampiyonu olacak bu makine zaten, o kampanyada yüze yakın sipariş vardı, yorumlar halen 20 olmadı….

Ben bide bu laptopu en ucuza alanlardanım 26.6k.

Ve en komik olan ise herkes bunu tn panel zannedip sallıyor, görüntü kalitesi çok iyi,
Mux switch ile benq xl2411k tn ve aoc ga2sae 165 hz va’ya bağladım üstelik hdmi ile.
4000 serisi grafik kalitesi olarak 3070, 2080 ayarında görüntü veriyor ( fps demiyorum)
Daha önce aynı ekranlara 3050, 3060 bağladım onlara göre muazzam kaliteli grafikler.
Knk windows kurulum kısmı ile alakalı şikayetlerini anlıyorum. Bir de anakartla alakalı bahsettiğin güncelleme vs işlemini bilmiyorum ama uğraştırmıştır kesin zaten hiçbir kılavuz yok bu konularda onu da anlıyorum. Ama cihazın işlemcisine sallaman tuhaf. Cihaz daha geçen gün indirimle 25k ya satılıyordu. Ve Rtx 4050 kartı var. Dilersen youtubeda bu ikilinin oyun testlerini inceleyebilirsin. Yaz youtube'a 7535hs 4050 test diye. Gayet normal değerler. Zaten sen şuanda 30k ya kadar 3050 ti kartli cihaz disinda cok zor bulursun. 3050ti li cihazda 4vram kartiyla zaten cok daha dusuk performans veriyor. Kisacasi 30k ya kadar alacagin en iyi performans bu cihazda. Eğer özel islemci isteyen render falan istiyorsan elbette bu islemci o kadar tatmin etmeyebilir. Ama oyun testleri ortada :) bir de gidip 11400h ile es tutmussun. İnternet uzerinde millet 12450h larla kiyasliyorlar. Ayrica cihazin soğutma performansı ve pil omru ile öne ciktigini da hatirlatayim. Bunun yerine aldigin cihazi performansini ve fiyati merak ediyorum. Lutfen beni bilgilendir. Maksat ogreneyim.

13500 rtx 4050 hp
Tdp düşük msi thin.
Serinin sorunlarını anlatırsan sevinirim. Ayrıca daha iki gun once 25k ya satildigini da varsayarsak o seviyelerde 4vramli 3050 ler var. Sen gidip 30k uzeri 4050 ler ile bu cihazi kiyaslama. 25k ve uzeri 3050 ler ile cihazi kiyasla. Hangisinin daha yuksek performans verecegi de ortada. Biri 3050 vrami bile 4. Digeri 6 vram 4050.

Son düzenleme:

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
Knk windows kurulum kısmı ile alakalı şikayetlerini anlıyorum. Bir de anakartla alakalı bahsettiğin güncelleme vs işlemini bilmiyorum ama uğraştırmıştır kesin zaten hiçbir kılavuz yok bu konularda onu da anlıyorum. Ama cihazın işlemcisine sallaman tuhaf. Cihaz daha geçen gün indirimle 25k ya satılıyordu. Ve Rtx 4050 kartı var. Dilersen youtubeda bu ikilinin oyun testlerini inceleyebilirsin. Yaz youtube'a 7535hs 4050 test diye. Gayet normal değerler. Zaten sen şuanda 30k ya kadar 3050 ti kartli cihaz disinda cok zor bulursun. 3050ti li cihazda 4vram kartiyla zaten cok daha dusuk performans veriyor. Kisacasi 30k ya kadar alacagin en iyi performans bu cihazda. Eğer özel islemci isteyen render falan istiyorsan elbette bu islemci o kadar tatmin etmeyebilir. Ama oyun testleri ortada :) bir de gidip 11400h ile es tutmussun. İnternet uzerinde millet 12450h larla kiyasliyorlar. Ayrica cihazin soğutma performansı ve pil omru ile öne ciktigini da hatirlatayim. Bunun yerine aldigin cihazi performansini ve fiyati merak ediyorum. Lutfen beni bilgilendir. Maksat ogreneyim.

Serinin sorunlarını anlatırsan sevinirim. Ayrıca daha iki gun once 25k ya satildigini da varsayarsak o seviyelerde 4vramli 3050 ler var. Sen gidip 30k uzeri 4050 ler ile bu cihazi kiyaslama. 25k ve uzeri 3050 ler ile cihazi kiyasla. Hangisinin daha yuksek performans verecegi de ortada. Biri 3050 vrami bile 4. Digeri 6 vram 4050.
:) ürünü kampanyada ilk alanlardanım,
3050 veya 3060'a göre görüntü kalitesi daha iyi yazıyor orada,
pcyi aldım, üstüne 8 gb ram taktım,
bilgisayardan anlarım anlamadığım yerde de bilgisayar & yazılım mühendisi bir kardeşim var, zaten bu sorunlu makineyi ona devrettim,
4 saat kadar bios update, win 10 & win 11, tüm sürücüleri (-tüm kombinasyonları tek tek denedik- sonunda hatasız kurduk,
çoğu kişi bilgisayarı asıl sürücüleri kullanmadan kurmadan kullanıyor, farklı forumlarda bunu da gördük,
komple kurup mavi ekransız kullanan bir kişi çıkmadı herhalde,

Özete gelelim,
aynı fiyata alacağınız
12500 rtx 4050 acer nitro,
13500 rtx 4050 hp victus
7640 hs 4050 hp victus
7840hs 4050 hp victus
nadiren aynı fiyatlara gelen 7640 hs rtx 4060 hp victus
lenovo loq i5 13420h rtx 4050

hepsi bundan daha iyi ve sorunsuz ürünler,
ürünü zaten kurduktan sonra pubg, eso, cs go, rust vb. oyunlarda denedim,
o kadar uğraşa bu ürün ne fiyat ne performans ne de kalite.
üstelik gittim arctic mx6 macunda aldım.
şu an bu ürün yine 26.499tl ekstra indirim varsa sepet vs. bende görünmüyor, hb premium var bu ara tüm kampanyaları bitirdim,

28k

28k
iki ürününde, hem panelleri daha iyi, ms değerleri daha iyi, işlemcileri daha iyi, ssd hp victusta daha iyi,
26.500'e zaten +800 tl ram alıyorsunuz, 27.300 oluyor. arada kalan 700 tl fark?
700 tl için msi etiketli fason üretim almak isteyen alsın,

msi bravo'nun gamegaraj slayer etiketli olanı.
İsterseniz tek tek koduyla araştırın, gamegaraj bazı yerlerde ucuza kaçmış farklı ram kullanmış veya ssd,
aralarındaki tek fark etiket, klavye dokusu, bios ve yazılım.

yorumları okuyun, mavi ekran, kurumuş macun.
Aynı fiyatlara sorunsuz ürünler varken bu ürünü, daha ilk günden alır almaz laptopu açacaksınız,
macun vs. değiştireceksiniz vs. vs.
Özetle aynı fiyatlarda iken almanın zerre mantığı yok, zaten bunu 36k diye gösterip -yurtdışı 750 dolar ilk çıkış fiyatı- sonra 25, 26k lara sattılar,
dolar 19 iken 20-22 arasındaydı.
Misal şu an,

25.649 tl.

Hangisi mantıklı?
win11 kurulu, 16 gb ramli acer mı? kuru macunla gelen msi mi?

Emirev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
:) ürünü kampanyada ilk alanlardanım,
3050 veya 3060'a göre görüntü kalitesi daha iyi yazıyor orada,
pcyi aldım, üstüne 8 gb ram taktım,
bilgisayardan anlarım anlamadığım yerde de bilgisayar & yazılım mühendisi bir kardeşim var, zaten bu sorunlu makineyi ona devrettim,
4 saat kadar bios update, win 10 & win 11, tüm sürücüleri (-tüm kombinasyonları tek tek denedik- sonunda hatasız kurduk,
çoğu kişi bilgisayarı asıl sürücüleri kullanmadan kurmadan kullanıyor, farklı forumlarda bunu da gördük,
komple kurup mavi ekransız kullanan bir kişi çıkmadı herhalde,

Özete gelelim,
aynı fiyata alacağınız
12500 rtx 4050 acer nitro,
13500 rtx 4050 hp victus
7640 hs 4050 hp victus
7840hs 4050 hp victus
nadiren aynı fiyatlara gelen 7640 hs rtx 4060 hp victus
lenovo loq i5 13420h rtx 4050

hepsi bundan daha iyi ve sorunsuz ürünler,
ürünü zaten kurduktan sonra PUBG, eso, cs go, rust vb. oyunlarda denedim,
o kadar uğraşa bu ürün ne fiyat ne performans ne de kalite.
üstelik gittim arctic mx6 macunda aldım.
şu an bu ürün yine 26.499tl ekstra indirim varsa sepet vs. bende görünmüyor, hb premium var bu ara tüm kampanyaları bitirdim,

28k

28k
iki ürününde, hem panelleri daha iyi, ms değerleri daha iyi, işlemcileri daha iyi, ssd hp victusta daha iyi,
26.500'e zaten +800 TL ram alıyorsunuz, 27.300 oluyor. arada kalan 700 TL fark?
700 TL için msi etiketli fason üretim almak isteyen alsın,

msi bravo'nun gamegaraj slayer etiketli olanı.
İsterseniz tek tek koduyla araştırın, gamegaraj bazı yerlerde ucuza kaçmış farklı ram kullanmış veya ssd,
aralarındaki tek fark etiket, klavye dokusu, bios ve yazılım.

yorumları okuyun, mavi ekran, kurumuş macun.
Aynı fiyatlara sorunsuz ürünler varken bu ürünü, daha ilk günden alır almaz laptopu açacaksınız,
macun vs. değiştireceksiniz vs. vs.
Özetle aynı fiyatlarda iken almanın zerre mantığı yok, zaten bunu 36k diye gösterip -yurtdışı 750 dolar ilk çıkış fiyatı- sonra 25, 26k lara sattılar,
dolar 19 iken 20-22 arasındaydı.
Misal şu an,

25.649 TL.

Hangisi mantıklı?
win11 kurulu, 16 gb ramli acer mı? kuru macunla gelen msi mi?
Attığın acer nitroya girdim suanda 32k gözüküyor bende. Bilmiyorum sen attığında bir indirim mi vardı artık.
Hepsiburada da evet az yorum var ama hepsi 5 yildiz koyup bilgisayarin sogutmasini kasasini performansini fiyatina gore övmüş. Macun kuru geliyormuş dogru. Bunu bir dezavantaj olarak gorebiliriz. Ama zaten o macun kuruyacak ve satin alinacak. Bunu erkek yapmis oluyorsun. Msi da ise istedigin gibi acma surme imkanin var.

Bilgisayar bir iki gun once gune ozel indirim ile 25.200 e satiliyordu. Ben o fiyat uzerinden degerlendiriyorum. Ram ekledin 26k oldu diyelim. Mavi Ekran konusu haric onu en son yazicam victus ile bunu yanyana koy. Sen baktim diyorsun evet victus daha performansli olabilir. Ama ne kadar. Gamegarajli versiyonunun oyun testlerindeki performansi 26k bilgisayar icin baska bir alternatifte var mi ? 28k ya victus aldin tmm sadece islemci biraz yukseldi ne kadar degisiyor fps. Ayrica kasa kalitesi, sogutma performansinda resmen bu fiyat skalasinda rakipsiz olmasi ve hs islemci ile daha uzun pil omru gibi bir takim iyi yonleri de var.

Gelelim asil sikayete Windows 11 kurup driverları indirince yaşanan mavi ekran sorunu. Bunu denemedim. Dolayısıyla bir şey diyemeyecegim. Şimdi bircok kullanan var bunu yasamamis. Eger yasamadiysan sorun ortadan kalkiyor. Fakat bircok kullanan var yasamis. Mavi Ekran veren bir cihaz olarak degerlendirirsek elbette 28k lik victus her turlu buna gore tercih edilmeli. Lutfen yazmaya devam et. Bu bilgisayar hakkinda. Maksat bilgi sahibi olayim.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
Attığın acer nitroya girdim suanda 32k gözüküyor bende. Bilmiyorum sen attığında bir indirim mi vardı artık.
Hepsiburada da evet az yorum var ama hepsi 5 yildiz koyup bilgisayarin sogutmasini kasasini performansini fiyatina gore övmüş. Macun kuru geliyormuş dogru. Bunu bir dezavantaj olarak gorebiliriz. Ama zaten o macun kuruyacak ve satin alinacak. Bunu erkek yapmis oluyorsun. Msi da ise istedigin gibi acma surme imkanin var.

Bilgisayar bir iki gun once gune ozel indirim ile 25.200 e satiliyordu. Ben o fiyat uzerinden degerlendiriyorum. Ram ekledin 26k oldu diyelim. Mavi Ekran konusu haric onu en son yazicam victus ile bunu yanyana koy. Sen baktim diyorsun evet victus daha performansli olabilir. Ama ne kadar. Gamegarajli versiyonunun oyun testlerindeki performansi 26k bilgisayar icin baska bir alternatifte var mi ? 28k ya victus aldin tmm sadece islemci biraz yukseldi ne kadar degisiyor fps. Ayrica kasa kalitesi, sogutma performansinda resmen bu fiyat skalasinda rakipsiz olmasi ve hs islemci ile daha uzun pil omru gibi bir takim iyi yonleri de var.

Gelelim asil sikayete Windows 11 kurup driverları indirince yaşanan mavi ekran sorunu. Bunu denemedim. Dolayısıyla bir şey diyemeyecegim. Şimdi bircok kullanan var bunu yasamamis. Eger yasamadiysan sorun ortadan kalkiyor. Fakat bircok kullanan var yasamis. Mavi Ekran veren bir cihaz olarak degerlendirirsek elbette 28k lik victus her turlu buna gore tercih edilmeli. Lutfen yazmaya devam et. Bu bilgisayar hakkinda. Maksat bilgi sahibi olayim.
Şöyle bilgisayar onca zahmete değmiyor,
Biz bunları teknik olarak çözeriz, en basiti açarım yabancı video forum, bakarım yapar geçerim.
Herhangi bir kullanıcı ürünü aldığında sorunsuz ister, bilgisayarın soğutması vb. fiyat skalasında ne iyi ne kötü,
Hp genel olarak daha fp bundan hem 7640hs olanlar hem 13500 olanlar, basit oyunlarda 144+ hz stabil tutabiliyor.

Bu üründen sonra kasamı da sattım, herhangi bir fps değeri görseli yok elimde.
Ama aynı fiyatlarda hp victus 13500 rtx 4050, acer 12500 4050, hp 7640hs 4050, 7840 4050 bile bulmak mümkün.
İşlemci farkı %10 fps fark ettiriyor, misal pubg, mmorpg, cs go valorant vs.

Kuru macun ve windows sorunu olmasaydı iade etmezdim zaten.
Şu an 36k falan olmuş şaka gibi...

Da'da sorun yaşayanlar genel olarak çözdü durumu başka bir forumda birisi 3 kere değişim aldı, iade nanay oldu halen uğraşıyor.
Misal, gigabyte 12500 4050 dün 23k falandı, o makine fps olarak bundan iyi ama ısınma sorunu had safhada. Bunun fiyatı törpülense düz 25k olsa alınır, fp denip uğraşılır.

Hp victus bu arada ses hariç bundan her konuda daha iyi.
Ssd farkı,
Panel,
İşlemci,
İntel olanlarda ram mhzi,
Vs. Onuda kullandım, hp bana uzun ömürlü ve ikinci elde zor geldiğinden sadece ilk aldığım ürün abimde fp olarak öneririm. Fiyatı artarsa sanmıyorum.

Şöyle bilgisayar onca zahmete değmiyor,
Biz bunları teknik olarak çözeriz, en basiti açarım yabancı video forum, bakarım yapar geçerim.
Herhangi bir kullanıcı ürünü aldığında sorunsuz ister, bilgisayarın soğutması vb. fiyat skalasında ne iyi ne kötü,
Hp genel olarak daha fp bundan hem 7640hs olanlar hem 13500 olanlar, basit oyunlarda 144+ hz stabil tutabiliyor.

Bu üründen sonra kasamı da sattım, herhangi bir fps değeri görseli yok elimde.
Ama aynı fiyatlarda hp victus 13500 rtx 4050, acer 12500 4050, hp 7640hs 4050, 7840 4050 bile bulmak mümkün.
İşlemci farkı %10 fps fark ettiriyor, misal PUBG, mmorpg, cs go valorant vs.

Kuru macun ve windows sorunu olmasaydı iade etmezdim zaten.
Şu an 36k falan olmuş şaka gibi...

Da'da sorun yaşayanlar genel olarak çözdü durumu başka bir forumda birisi 3 kere değişim aldı, iade nanay oldu halen uğraşıyor.
Misal, gigabyte 12500 4050 dün 23k falandı, o makine fps olarak bundan iyi ama ısınma sorunu had safhada. Bunun fiyatı törpülense düz 25k olsa alınır, fp denip uğraşılır.

Hp victus bu arada ses hariç bundan her konuda daha iyi.
Ssd farkı,
Panel,
İşlemci,
İntel olanlarda ram mhzi,
Vs. Onuda kullandım, hp bana uzun ömürlü ve ikinci elde zor geldiğinden sadece ilk aldığım ürün abimde fp olarak öneririm. Fiyatı artarsa sanmıyorum.
25.2k ya aldıysanız zaten kullanın ama bu konuları gören kişiler iyi ürünmüş deyip buna 28k bile verse fp falan kalmıyor ortada.
Lenovo loq var 28kya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,281
Üyeler
149,004
Son üye
fein
Top Bottom