Neler Yeni

🔥İndirim MSI G244F 170 Hz Flat Rapid IPS Monitör 4449 TL

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,199
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
ekranı sarı gibi renkleri kötü ve parlaklığı kötü alıp iade ettim direk 2. monitör yapacaktım
Sarımtrak olması normal kutudan WARM ayar ile cıkıyor ayarlardan natural yaparsan düzelirdi. Parlaklık bu konudaki monitörden daha yüksek.

serhatkara34

80+ Bronze
hocam neden diyorum renklerini mi beğenmediniz kötü mü anlamadım
paneli kötü parlaklığı kötü renkleri kötü sarı gibi yani kısacası paneli çok kötü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarımtrak olması normal kutudan WARM ayar ile cıkıyor ayarlardan natural yaparsan düzelirdi. Parlaklık bu konudaki monitörden daha yüksek.
kağıt üstünde yüksek 300 nit monitörüm var yarısı kadar parlaktı leş kağıt üstündeki doğru değil

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,199
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
kağıt üstünde yüksek 300 nit monitörüm var yarısı kadar parlaktı leş kağıt üstündeki doğru değil
HDR açtın mı? Paneli kötü dediğin monitörün paneli en iyi 1080p monitörlerden biri. HDR Açıkken ayar yapmaz isen parlaklık normalden az olabiliyor. Windowsta ayarı var. Daha dün canlı görme fırsatım oldu ve gayet iyiydi monitör. Tabii evde 475 nit kullandıgım için parlaklık bana az geldi
img_0499-1-jpg.2031020

serhatkara34

80+ Bronze
dediğiniz ayarları bende biliyorum hiç bir şekilde düzelmiyor parlaklığı düşük ve düzeltmeye çalıştığınızda renkleri dahada berbat oluyor

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,199
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
dediğiniz ayarları bende biliyorum hiç bir şekilde düzelmiyor parlaklığı düşük ve düzeltmeye çalıştığınızda renkleri dahada berbat oluyor
Yani senin yaşadığın problemi yaşamadım HDR400 açıp Windows ayarlarından SDR parlaklığını arttırdım gayet güzel beyazları ve parlaklığı oldu. IPS glow ise neredeyse yok denecek kadardı benim gördüğümde. 24G2U dan sonra gördüğüm en iyi monitör diyebilirim.

Deepnise

80+
Şu aralar monitör arayışındayım ve bunun incelemelerini de youtube üzerinde gördüm. Renk doğrulamak için iyi bir seçim olmayabilir ama oyun için güzel bir değer 170hz bu fiyat aralığında.

Gene almaktan vazgeçtiğim şöyle bir seçenek var: https://www.n11.com/urun/aoc-24g2sp...monitor-teshir-49297909?magaza=aptekteknoloji
Evet, 1-3 arası ölü piksel olabileceğini söylüyor. Ölü piksel, ekranın konumuna göre göre önemsiz olabiliyor gerçi ama sonuçta nerede olduğu belli değil, şans işi. Üstelik neredeyse 4k para veriyorsun sonuçta.
Ne diyeceksin ? Ben ölü pikselin ekranda olan konumunu beğenmediğim için iade etmek istiyorum diye mi ? İade almaz böyle bir durumda bu yüzden vazgeçmiştim. Zaten almayacağını belirtiyordu hatırladığım kadarıyla.

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,199
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Aykut D.

80+ Gold

serhatkara34

80+ Bronze
hee teşekkür ederim bu arada gigabyte g24 f2 alınır mı g-sync var mı bide
direk al adı geçen tüm monitörlerden iyi ben kendim kullanıyorum
Yani senin yaşadığın problemi yaşamadım HDR400 açıp Windows ayarlarından SDR parlaklığını arttırdım gayet güzel beyazları ve parlaklığı oldu. IPS glow ise neredeyse yok denecek kadardı benim gördüğümde. 24G2U dan sonra gördüğüm en iyi monitör diyebilirim.

GİGABYTE G24-F2 görmeni tavsiye ederim​

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ckcnbzz

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
güzel monitör değilki bu ne renkleri düzgün ne parlaklığı bu fiyata g24f-2 alın 500 kat daha iyi sürekli indirime giriyor itopyada takip edin
Kral bu monitör 8bit gigabyte 6bit+fcr srgb değerleri filan da yakın neye dayanarak söylüyorsun bunu

Top Bottom