Neler Yeni

Çözüldü✓ Msi ge66 raider 10UG-216TR touchpad sorunu

ftbN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ferhat İncegül
Merhaba bende msi ge66 raider var 22k ya aldım bugün geldi ama touchpad in sağ tarafında dokunduğunda ses çıkarıyor sağ tıka bastığın zaman 2 kere ses çıkıyor sanki 2 kere basılıyormuş gibi ama 2 kere basmıyor iade edebilirim ama etmeyede bilirim sizce ne yapmalıyım hafif dokunduğunda tık tık diye ses çıkıyor neden olabilir bu bilen varsa yardım edebilir mi

burada ki videoda gibi ama sadece sağ click in oralarda oluyor

Netrodo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Kaan Karagül
Sakıncası Yoksa Nereden Almıştınız? Şu Anda 10. Nesil İle 3070'li Laptop 26 Bin Civarında. Tehşir Ürünü Olabilir mi?

Netrodo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Kaan Karagül
Allah Allah Amazon'da Aslında Sorun Çıkmaması Lazım.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu 2. laptop bide bundan öncede sol hoparlöründe sorun vardı deli gibi cızırtı geliyordu iade edip tekrar aldım şimdide bu sorun var
Bence iade edip başka model alın :D

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bilmiyorum ya 22k ya rtx 3070 li laptop yok şuanda bu kadar özellikli ilerde bana sorun olmaz heralde sadece dokunca ses çıkarıyor başka bir sorunu yok
?? 22k ya 3070 laptop yok derken??
🤣🤣

Penguen

80+ Silver
Ben olsam iade edip şunlardan birini alırım.

ftbN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ferhat İncegül
Ben olsam iade edip şunlardan birini alırım.
Bunlar aşırı kötü 17bin TL ama ekran kartı watt değeri düşük ekran kalitesi çok iyi değil portlar az kameraları kötü malzeme kalitesi iyi değil soğutmarlını bilmiyorum ama uzun vadeli bir laptop değiller bence bide kimin sattığı belli değil bir sorun olsa iade de baya sorun yaşarsın veya garantide
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar aşırı kötü 17bin TL ama ekran kartı watt değeri düşük ekran kalitesi çok iyi değil portlar az kameraları kötü malzeme kalitesi iyi değil soğutmarlını bilmiyorum ama uzun vadeli bir laptop değiller bence bide kimin sattığı belli değil bir sorun olsa iade de baya sorun yaşarsın veya garantide
ben msi garantisine götürücem yakınımdaymış hemem halledilicek bir sorun büyük ihtimalle

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

ben msi garantisine götürücem yakınımdaymış hemem halledilicek bir sorun büyük ihtimalle
Bence sıfır cihazı açtırmayın.

Yeni cihaz alın. Markaların üst modellerine yönelin.

ftbN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ferhat İncegül
Bence sıfır cihazı açtırmayın.

Yeni cihaz alın. Markaların üst modellerine yönelin.
zaten onlar açmassa ben açıcam m2 ssd takmak için hem ssd yi taktırırım hemde o soruna baktırırım bu özelliklerdeki laptoplar çok arttı başka alamam iade etsem

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
zaten onlar açmassa ben açıcam m2 ssd takmak için hem ssd yi taktırırım hemde o soruna baktırırım bu özelliklerdeki laptoplar çok arttı başka alamam iade etsem
Sen bilirsin.

Top Bottom