Neler Yeni

Yardım Msi sivi sogutmanin fanlarini aura sync uzerinden kontrol edebilir miyim?

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
Merhaba, bu sivi sogutucunun uzerindeki fanlari asus aura sync uzerinden kontrol ede bilirmiyim acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Merhaba, bu sivi sogutucunun uzerindeki fanlari asus aura sync uzerinden kontrol ede bilirmiyim acaba?

Kendi yazilimi var onu neden kullanmiyorsun

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Anakartınız uyumluysa mümkün.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus Şahin
Olmaz sanırım. Bende tam tersi Dragon Center ile sıvı soğutucunu değiştiriyorum ama ekran kartı ASUS değiştiremiyorum.

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmaz sanırım. Bende tam tersi Dragon Center ile sıvı soğutucunu değiştiriyorum ama ekran kartı ASUS değiştiremiyorum.
Sonuçta fanlari argb degilmi? Anakartin argb portuna takarsak neden kontrol edebilmiyelimki?

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Comol Ogga
Eğer standart argb bağlantısı ile bağlanıyorsa kontrol edebilirsiniz markanın bir önemi yok. Ama asus bazı anakartlarında 4pin 12v argb kullanıyor eğer soğutucudaki fanlar 3pin 5v argb ise (ki piyasadaki ürünlerin %90ı öyle) çalışmayabilir. Anakartın tam modelini belirtirsen kontrol edelim.

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
Eğer standart argb bağlantısı ile bağlanıyorsa kontrol edebilirsiniz markanın bir önemi yok. Ama asus bazı anakartlarında 4pin 12v argb kullanıyor eğer soğutucudaki fanlar 3pin 5v argb ise (ki piyasadaki ürünlerin %90ı öyle) çalışmayabilir. Anakartın tam modelini belirtirsen kontrol edelim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam anakarta var 3 pinlik argb portu, ozaman kontrol ede bilecekmiyim?

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Comol Ogga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam anakarta var 3 pinlik argb portu, ozaman kontrol ede bilecekmiyim?
Evet 5v argb portu var, oradan her türlü argb fanı,kontrolcü ve şerit led kontrol edilebiliyor, msi soğutucudaki gelen fanlar da görünüşe göre direkt olarak 3pin argb kablosu ile bağlanıyor, çalışmaması için bir neden göremiyorum, sorun olmayacaktır.

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
Evet 5v argb portu var, oradan her türlü argb fanı,kontrolcü ve şerit led kontrol edilebiliyor, msi soğutucudaki gelen fanlar da görünüşe göre direkt olarak 3pin argb kablosu ile bağlanıyor, çalışmaması için bir neden göremiyorum, sorun olmayacaktır.
Tesekkur ederim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,893
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Muhtemelen düz 3 pin ARGB kullanıyordur. Kontrol edileceğini düşünüyorum ben.

Top Bottom