Neler Yeni

Çözüldü✓ Msi z270 gaming Carbon cpu led.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,395
İsim
Emre Zengin
Hocam xpg 3200 mhz ram aldım 8*2 onaları da denedim cpu ışığı yakıyor, yine dün yatmadan önce pc açılmıyordu, yatarken fişleri söktüm sabah tekrar taktım açıldı, sonra kapatıp bir daha açtım sorun devam etti
Bir de fişlerini söktükten sonra kasanın açma düğmesine 5-10 defa basıp bir de 15 saniye civarı basılı tutup fişleri takıp ardından açılıp açılmayacağına bakar mısın?

Paratoner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Bir de fişlerini söktükten sonra kasanın açma düğmesine 5-10 defa basıp bir de 15 saniye civarı basılı tutup fişleri takıp ardından açılıp açılmayacağına bakar mısın?
Hocam dediğiniz gibi yaptığım da bazen açıyor bazen açmıyor, dün power anakart uzay sistem denedim, powerın fanı yavaş ve sesli dönüyor, ama yine bi açıyor bi açmıyor, bu sorunu 2 tane farklı msi anakart ile yaşadım ama Asus anakartım da yaşamadım, aralarında ki tek fark msi anakartlar Z serisi 8 pin cpu güç girişi var, Asus ise standart 4 pin girişi var, son çare power da mı bilemedim ona da masraf yapmak istemiyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,395
İsim
Emre Zengin
Hocam dediğiniz gibi yaptığım da bazen açıyor bazen açmıyor, dün power anakart uzay sistem denedim, powerın fanı yavaş ve sesli dönüyor, ama yine bi açıyor bi açmıyor, bu sorunu 2 tane farklı msi anakart ile yaşadım ama Asus anakartım da yaşamadım, aralarında ki tek fark msi anakartlar Z serisi 8 pin cpu güç girişi var, Asus ise standart 4 pin girişi var, son çare power da mı bilemedim ona da masraf yapmak istemiyorum
Senin prizde topraklama var di mi hocam?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,395
İsim
Emre Zengin

Paratoner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Hit: 6

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,395
İsim
Emre Zengin

Paratoner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Emre hocam dayanamadım power satın aldım, peş peşe 20 kere aç kapa yaptım hata almadım, sorun powerdaymış:(

Top Bottom