Neler Yeni

n11 AOC 24G2U 144Hz 24” 1ms IPS

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
İtopya ile ilgili çok fazla şikayet gördüğüm için AOC-24G2U marka-modelli monitörü başka sitelerden araştırmaya başladım. Bu süreçte n11’de 1749₺’ye 3 ve 6 taksit yapan bir mağaza buldum.

Mağaza Hakkında:
Mağazayı araştırdığımda çok pozitif yorumlar gördüm. Mağazaya soru sordum ve çok ilgili bir cevap aldım. Açık konuşayım dostlar; ben hızlı ve ilgili mağazaları, artı olarak müşterileriyle iletişim konusunda özenli olan işletmeleri çok severim. Mağaza en fazla 2 iş gününde ürünleri kargoya iletiyor. Kendi siteleri de var

Ürün Hakkında:
AOC 24G2U, gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla bu fiyat düzeylerinde olan en alınabilir monitör. İtopya’ya gelen şikayetlerin başıma gelmesi ihtimali bile beni korkuttu. Bu yüzden ürünü buradan almaya karar verdim.

Şimdi sizlere sorayım; sizce 1749₺ ve 6 taksit imkânı ile bu monitörü almalı mıyım? “Daha mantıklısı şudur” dediğiniz bir ürün var mı?

Ürün ve mağazayı inceleyebilmeniz için ÜRÜNÜN LİNKİ BURADA:
https://m.n11.com/urun/aoc-24g2u-23...ull-hd-ips-monitor-1280151?magaza=tekramarket

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı ürünü itopyada daha ucuza alabilirsin.
Lütfen yazdıklarımı okuyun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1286 liraya sinerji bilgisayardan almıştım şu anda da kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.
Ne zaman almıştınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil
Lütfen yazdıklarımı okuyun.

Ne zaman almıştınız?
Kusura bakmayın görmedim. Itopya'dan alışveriş yaptım bu sene çokça ben, bir sorun yaşamadım fakat halihazırda sorun yaşayan varsa bilmiyorum.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TUF daha iyi olur sanki ya.

Kusura bakmayın görmedim. Itopya'dan alışveriş yaptım bu sene çokça ben, bir sorun yaşamadım fakat halihazırda sorun yaşayan varsa bilmiyorum.
Estağfurullah, teşekkür ederim. Çok araştırma yapan bir insanım alışveriş konusunda... Yorumlar beni kötü etkiliyor. :)

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Sercan Çil
TUF daha iyi olur sanki ya.

Estağfurullah, teşekkür ederim. Çok araştırma yapan bir insanım alışveriş konusunda... Yorumlar beni kötü etkiliyor. :)

Haklısın. Bir de virüs dönemi işini ehli yapan sayısı azaldı. Kararsız kalmak kaçınılmaz.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Top Bottom