Neler Yeni

Nasıl bedava Steam cüzdan kodu kazanabilirim?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: baid

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,729
İsim
Oğuz Oğuz

Ekler

• Ekran Görüntüsü (253).png
    Ekran Görüntüsü (253).png
    12.4 KB · Hit: 93

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hocam tamam var ama çoğu zaten bitmiş olanlar e ben napim ki bitmiş kampanyaları. Biraz can sıkıcı olduğumu kabul ediyorum bu konuda ama gerçekten bnpende arıyorum. Bulsam zaten niye konu aciyim ki hocam.
Sana cevap olarak yazmadım ek olarak geçen game pass olayı vardı daha 1 ay geçmedi arkadaş oradan 1.000 TL kazandı ek olarak şuan başka yerde mevcut ve geçen ay burada konular açıldı fazla uzaklara gitmeye gerek yok bana konuları buldurup attırmayın kod arıyorsan geçmişte kimler nereden ne almış diye bak telefonda olduğum için detay veremiyorum ve eski konuları bulup buraya atmak zor oluyor halen anlatamadım galiba olayı bedava şey isteniyor ve ağzıma piş düş oluyor ise kusura bakma da o zaman yayın yayın gez hediye yakala veya da Kabasakal tarafından yayıncıların düzenlemis olduğu etkinliklere katılım sağla veya da aktif olarak kartların yaptığı kampanyalar var ek olarak Vodafone market ilk alışverişe özel kampanya vardı bir sürü olay vardı ve var veya da en kötü 50 TL verirsin %20 %50 iade yapan kartlar var bunları degerlendirirsin hiç bir şey yapamıyorsan 1 konudan bahsetmiyoruz burada alternatif çok ve bu Steam kodu, game pass ve razer gold yani kısacası e-pin üzerinden ekmek yiyen var emin ol ;)

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Kardeş 5 doları beleşe getirip napcan. Harçlıklarindan 2 gün biriktir tamam zaten.

Top Bottom