Neler Yeni

🔴NASIL KİLO ALIRIM???

ReyMysterio619

80+ Bronze
16 yaşındayım boyum 182 kilom 57-58 arası. Yiyiyorum yiyiyorum Kilo alamıyorum. Kilo alıp sonra onları kasa çevirmek istiyorum bileklerim çok ince geliyo, işaret ve baş parmağımı birleştirebiliyorum bileğimde. En azından 65-68 kiloları görmek istiyorum Eylül ayına kadar yapabilir miyim.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
16 yaşındayım boyum 182 kilom 57-58 arası. Yiyiyorum yiyiyorum Kilo alamıyorum. Kilo alıp sonra onları kasa çevirmek istiyorum bileklerim çok ince geliyo, işaret ve baş parmağımı birleştirebiliyorum bileğimde. En azından 65-68 kiloları görmek istiyorum Eylül ayına kadar yapabilir miyim.
Spor yapmıyorsan kilo alamazsın zaten kolay kolay. Sporla beraber iştah arttırıcı vitaminler kullanabilirsin. Şeker yuvası olmayan shakeler yapabilirsin. Kalori hesabı yap aldığın, yaktığından fazlaysa garanti alırsın zaten.

ReyMysterio619

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spor yapmıyorsan kilo alamazsın zaten kolay kolay. Sporla beraber iştah arttırıcı vitaminler kullanabilirsin. Şeker yuvası olmayan shakeler yapabilirsin. Kalori hesabı yap aldığın, yaktığından fazlaysa garanti alırsın zaten.
Günde 20 tekrar 10set curl ve karın kası egzersizleri yapsam yeterli mi (dumbeller 5er kilo)

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Günde 20 tekrar 10set curl ve karın kası egzersizleri yapsam yeterli mi (dumbeller 5er kilo)
Sadece kol çalışma. Omuz sırt göğüs hepsini evde çalışabilirsin yt de yüzlerce video var. 5 kg Hafif gelebilir göğüs falan için bir tane de 10 kg lik dambıl alırsın mis gibi

Rulep

80+ Gold
tamam yeter doyduğum dediğin an yemeği bırakma devam et kusma noktasına gelesiye kadar yiyeceksin bu şekilde yiyor musun

ReyMysterio619

80+ Bronze
Sadece kol çalışma. Omuz sırt göğüs hepsini evde çalışabilirsin yt de yüzlerce video var. 5 kg Hafif gelebilir göğüs falan için bir tane de 10 kg lik dambıl alırsın mis gibi
Evet 5kg şuan hafif geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam yeter doyduğum dediğin an yemeği bırakma devam et kusma noktasına gelesiye kadar yiyeceksin bu şekilde yiyor musun
Makarna olduğunda acımam

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
yağı kasa çevirme diye bir şey yok harcadığından fazla kalori alırsan her türlü kilo alırsın kas yapmak istiyorsan protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin internette makro hesaplayıcı siteler mevcut.

ReyMysterio619

80+ Bronze
Göğüs falan yazmayı unutmuşum onları da yapıyordum ara verdim 1 ay falan

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bence sporunu yap ve düzenli bir şekilde beslen.
Düzenin olduğu yerde düzen olur vücudun da bence böyle düzene girebilir ama daha bilgili insanlar size daha iyi yardımcı olup beni eleştirirler

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Önce bir dahiliyeden randevu alıp duruma göre bir programa gir istersen. İdeal kilonun çok altındasın çünkü.

ReyMysterio619

80+ Bronze
yağı kasa çevirme diye bir şey yok harcadığından fazla kalori alırsan her türlü kilo alırsın kas yapmak istiyorsan protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin internette makro hesaplayıcı siteler mevcut.
Yağı kasa çevirmek derken ilk önce kilo alıp sonra o yağları eritip daha şekilli vücuta sahip olabilirim demek istemiştim. Şuan göğüs de çalışsam göğüsümde yağ olmadığından o şekillenmeyecek

ReyMysterio619

80+ Bronze
sen yemek yemiyorsun yediğini zannediyorsun her yemek için bu şekilde yersen kilo alabilirsin
Genellikle taze fasulye falan yemem, ya da enginar gibi ağzıma tatları kötü geliyor. Ama diğerlerini çok hızlı yerim. Yavaş yemem daha mı iyi olur yoksa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,750
Üyeler
141,481
Son üye
Onur45
Top Bottom