Neler Yeni

Nasıl Kusabilirim Acil Yardım

THEKINGBRAWL.exe

80+ Bronze
Sabah popeyes tan tavuk yedim ve midem aşırı kötü, midem bulanıyor ama kusamıyorum, nasıl Kusabilirim? midemdekini çıkarınca rahatlarım sanırım ama çok kötüyüm uyuyamıyorum bulantıdan
Ağzına çubuk sok. Sonra kusarsın.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,716
İsim
emirhan
Teşekkürler arkadaşlar, gece 3 defa kustum malesef ama şu an iyi gibiyim. Halsizlik var biraz, siz siz olun popeyestan yemeyin
Ya ben dün yiyecektim ya neden böyle oldu sana anlamadım dışarıdan tavuk asla yemeyeceğim artık

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
popeyes tan tavuk yerken konuyu okudum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Teşekkürler arkadaşlar, gece 3 defa kustum malesef ama şu an iyi gibiyim. Halsizlik var biraz, siz siz olun popeyestan yemeyin
hocam demekki tavukları terbiye edememişler terbiyesiz olarak kesmişler

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Geçmiş olsun. Gerçekten dışarıdan yemek yerken dikkatli olmak lazım ,eğer halsizlik sürerse doktora görünün.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Sabah popeyes tan tavuk yedim ve midem aşırı kötü, midem bulanıyor ama kusamıyorum, nasıl Kusabilirim? midemdekini çıkarınca rahatlarım sanırım ama çok kötüyüm uyuyamıyorum bulantıdan
Tuvalete yaklaş elini dilinin en dibine ve damak tarafına götür orda küçük dil adında bir parça var oraya dokunabilirsen kusma refleksi getirir ve kusabileceksin. Tekte yapamazsan bile öğrenmek için yapabilirsiniz acil durumlarda kullanmak için.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Popeyestan her zaman yerim bir sıkıntı olmadı muhtemelen senin daha önce yediğin bir şey ile Popeyes etkileşime girdi.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Top Bottom