Neler Yeni

Nays cashback hâlâ gelmedi

Cihangir

80+ Gold
13 Temmuz da steam indirimlerinde 500 tl lik oyun aldım 3 gün oldu cashback gelmedi ne yapmam lazım

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
13 Temmuz da steam indirimlerinde 500 TL lik oyun aldım 3 gün oldu cashback gelmedi ne yapmam lazım
desteğe yaz yardımcı oluyorlar kayıt falan açıyorlar bide 3 iş günü diyor belki cumartesi pazarı saymıyorlardır. Yarın veya salı günü gelmezse yaz istersen tabi sen bilirsin. Bende 13ünde steamden spiderman aldım 15inde cashback gelmiş ama

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,791
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
3 iş günü olması gerekiyor. Perşembe günü almışsın, Cuma ile birlikte 2 gün yapıyor. Hafta sonları sayılmadığı için bugün yani Pazartesi günü 3. gün olacak. Bugün gelecektir muhtemelen ancak gelmezse desteğe yazarsın verirler. 3 iş günü geçmeden işlem yapmıyorlar.

Cihangir

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 iş günü olması gerekiyor. Perşembe günü almışsın, Cuma ile birlikte 2 gün yapıyor. Hafta sonları sayılmadığı için bugün yani Pazartesi günü 3. gün olacak. Bugün gelecektir muhtemelen ancak gelmezse desteğe yazarsın verirler. 3 iş günü geçmeden işlem yapmıyorlar.
tmm dır teşekkürler

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
13 Temmuz da steam indirimlerinde 500 TL lik oyun aldım 3 gün oldu cashback gelmedi ne yapmam lazım
Daha bir iş günü geçmiş, şu an ikinci iş günündeyiz fakat daha yarım saat bile geçmedi. Üç iş günü içerisinde geliyor.

Cihangir

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 hesaptan aldım bekliyorum 200 tl geri yatacaktı

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Sanmıyorum ya ben marketten ve e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yaptım haftasonu olmasına rağmen bugün toplam 35₺ cashback geldi ayrıca bayram da telefon almıştım Hepsiburada üzerinden 250₺ cashback gelmedi 7 gün önce kayıt açtırdım hala sonuç yok yazmayı unuttuğum 13 temmuzda olan oyun alışverişi harcamasının cashback tutarı hala gelmedi salı gününe kadar bekleyeceğim bakalım ne olacak
hafta sonları iş gününden sayılmıyor bu durumu yaşamıştım
Bence sayılıyor yukarıda yazdığım mesajı okuyun

Cihangir

80+ Gold
Sanmıyorum ya ben marketten ve e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yaptım haftasonu olmasına rağmen bugün toplam 35₺ cashback geldi ayrıca bayram da telefon almıştım Hepsiburada üzerinden 250₺ cashback gelmedi 7 gün önce kayıt açtırdım hala sonuç yok yazmayı unuttuğum 13 temmuzda olan oyun alışverişi harcamasının cashback tutarı hala gelmedi salı gününe kadar bekleyeceğim bakalım ne olacak

bende salıya kadar gelmezse temsilci ile görüşürüm

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172

müşteri hizmetleriyle konuşmuştum iş günleri sayılmıyor dedi reis yalanmı söylücem

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
müşteri hizmetleriyle konuşmuştum iş günleri sayılmıyor dedi reis yalanmı söylücem
Yalan söylüyorsun diye bir cümle mi kurdum ? Bende daha önce müşteri hizmetleri ile konuştuğum zaman iş günleri içerisinde gelir diyorlardı ama cuma günü gece Hepsiburada üzerinden omuz / göğüs çantası aldım hatta aynı gün market alışverişi yaptım bugün iş günü olmamasına rağmen cashback geldi işte ben buradan yola çıkarak mantık yürütüyorum

Top Bottom