Neler Yeni

Nays fiziksel kart yokmu

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Fettah Özalp
arkadaşlar nays hesabı açtım ancak sadece sanal kartı varmış örneğin bir bakkala gittiğimde nasıl alış veriş yapacağım telefonumda nfc var onla alakalı bir şeymi

JynOx

80+ Bronze
arkadaşlar nays hesabı açtım ancak sadece sanal kartı varmış örneğin bir bakkala gittiğimde nasıl alış veriş yapacağım telefonumda nfc var onla alakalı bir şeymi
Büyük ihtimalle telefon ile temassız ödeme yapabilirsin ama benim bildiğim Nays'ı çoğunlukla internet harcamaları (Spotify,Netflix vb.) için kullanıyorlar, illa fiziksel kart istiyorsan Papara işini görecektir.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays ile QR ve NFC ödeme yapabiliyorsun diye biliyorum.
nfc ile sorun yaşarmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle telefon ile temassız ödeme yapabilirsin ama benim bildiğim Nays'ı çoğunlukla internet harcamaları (Spotify,Netflix vb.) için kullanıyorlar, illa fiziksel kart istiyorsan Papara işini görecektir.
papara kullanmam imkansız, uzun hikaye

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,626
İsim
Hacı
NFC ile sorunsuz ödersin. Karekod kullanma sorun çıkabiliyor.

JynOx

80+ Bronze
boşver uzun hikaye dedim 3 yıl sonra açarım sadecew
NFC ile ödemede sorun yaşar mıyım mesajına yazmıştım onu Papara kullanamamana değil. NFC ile hiç bir sorun yaşamazsın tamamen temassız kart görevi görür.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Fettah Özalp
NFC ile ödemede sorun yaşar mıyım mesajına yazmıştım onu Papara kullanamamana değil. NFC ile hiç bir sorun yaşamazsın tamamen temassız kart görevi görür.
teşekkürler

Top Bottom