Neler Yeni

Nays'ın güldüren kampanyası :D

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Nays ile ocakta alırım diye epic gameste onlarca oyun beklettim, bugün alıcaktım kampanyaya bi bakim dedim belki 100 tl sınırı 200e falan çekmişlerdir, %20 yerine %30 cashback veriyordur diye ama bi de ne göreyim cashbacki %10 a, sınırı da 50 tl ye çekmişler. Anlamadığım diğer kampanyalar sabit dururken niye sadece oyun kampanyasına böyle bir şey yaptıkları.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
anlaşma sağlayamamışlardır öyle yapmışlardır. ama buna uygun bir atasözü var Aza Kanaat Etmeyen Çoğu Hiç Bulamaz :)

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Nays ile ocakta alırım diye epic gameste onlarca oyun beklettim, bugün alıcaktım kampanyaya bi bakim dedim belki 100 TL sınırı 200e falan çekmişlerdir, %20 yerine %30 cashback veriyordur diye ama bi de ne göreyim cashbacki %10 a, sınırı da 50 TL ye çekmişler. Anlamadığım diğer kampanyalar sabit dururken niye sadece oyun kampanyasına böyle bir şey yaptıkları.
bütün hepsinde oynama yapmışlar sadece oyun değil ayrıca bitmediğine şükür

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nays ile ocakta alırım diye epic gameste onlarca oyun beklettim, bugün alıcaktım kampanyaya bi bakim dedim belki 100 TL sınırı 200e falan çekmişlerdir, %20 yerine %30 cashback veriyordur diye ama bi de ne göreyim cashbacki %10 a, sınırı da 50 TL ye çekmişler. Anlamadığım diğer kampanyalar sabit dururken niye sadece oyun kampanyasına böyle bir şey yaptıkları.
Aylardır her kampanyanın oranlarının oynanabildiğini gördük. Bir dahaki ay %30 olabilir, sabit kalabilir veya tamamen kaldırılabilir. Kampanya süresi dışındaki aylara göre plan yapmayın. Bankaların ne yapacağını tahmin edemezsiniz.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anlaşma sağlayamamışlardır öyle yapmışlardır. ama buna uygun bir atasözü var Aza Kanaat Etmeyen Çoğu Hiç Bulamaz :)
çok büyük hayallerim vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütün hepsinde oynama yapmışlar sadece oyun değil ayrıca bitmediğine şükür
göz gezdirdim de çok farketmedim, dediğin gibi buna da şükür :D

Aylardır her kampanyanın oranlarının oynanabildiğini gördük. Bir dahaki ay %30 olabilir, sabit kalabilir veya tamamen kaldırılabilir. Kampanya süresi dışındaki aylara göre plan yapmayın. Bankaların ne yapacağını tahmin edemezsiniz.
aralık ayındaki kampanyayı doldurmuştum, ocağı bekliyordum belki yeni yıla özel kampanya yaparlar diye ama beklentimin tam tersi iş yaptılar. Yapacak bişi yok daha fazla beklemeden oyunları çekeyim bari.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Kaan
Paparadan daha iyi diyorduk şimdi bir farkları kalmadı gibi
edit: papara epice falan yapmıyormuş galiba o yüzden nays yine bir tık iyi.

çok büyük hayallerim vardı.

göz gezdirdim de çok farketmedim, dediğin gibi buna da şükür :D

aralık ayındaki kampanyayı doldurmuştum, ocağı bekliyordum belki yeni yıla özel kampanya yaparlar diye ama beklentimin tam tersi iş yaptılar. Yapacak bişi yok daha fazla beklemeden oyunları çekeyim bari.
hocam ben aralık ayını doldurmuştum neredeyse 20tl kalmıştı biraz daha oyun aldım ondan sonra 20tl geldi kalan paralar diğer ay mı geliyor yoksa gelmiyor mu biliyor musunuz ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Çoğunda değiştirmişler. 200TL olan e-ticaret cashbacki de 150TL'ye düşürülmüş.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Onur Rıdvan Kaya
31 aralıkta almıştım ben şimdi 100 mu geri yatacak 50 mi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni yıl bereketiyle geldi!

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Paparadan daha iyi diyorduk şimdi bir farkları kalmadı gibi
edit: papara epice falan yapmıyormuş galiba o yüzden nays yine bir tık iyi.

hocam ben aralık ayını doldurmuştum neredeyse 20tl kalmıştı biraz daha oyun aldım ondan sonra 20tl geldi kalan paralar diğer ay mı geliyor yoksa gelmiyor mu biliyor musunuz ?
kalan paralardan kastın 80 tl cashback mi? eğer öyleyse 3 gün içinde yatması gerekiyordu, yatmadıysa müşteri hizmetleri ile görüş.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Sinan İ.
%10 iade ye amazon u da eklemişler ama 150 tl limit koymuşlar.
Fatura yine %5 50 tl onuda 100 tl üzeri yapmışlar. Gerçi 100 tl den aşağı fatura yok.
2024 e kötü bir başlangıç yaptı belki diğer aylarda düzelir.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Kaan
kalan paralardan kastın 80 TL cashback mi? eğer öyleyse 3 gün içinde yatması gerekiyordu, yatmadıysa müşteri hizmetleri ile görüş.
şimdi ben aralıkta oyun aldım kotanın 80i doldu sonra biraz daha aldım 60 almam gerekiyor normalde ama kota dolu olduğu için 20 verdi kalan 40 ı bu ay veriyor mu

Top Bottom