Neler Yeni

ne yapabilirim bilmiyorum

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Herkese merhabalar 11. sınıfa gidiyorum ve kafam çok karışık seneye sınava gireceğim fakat derslerde hiç bir şey anlamıyorum ne yapabilirim bilmiyorum istediğim bölümü kazanamazsam diye de korkuyorum akşamları ders çalışmak istiyorum fakat dikkatim çok dağılıyor 9. ve 10. sınıf temelim de malesef ki yok

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Aynı durumdayız ne yapacağımı bende bilmiyorum. (y)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
Herkese merhabalar 11. sınıfa gidiyorum ve kafam çok karışık seneye sınava gireceğim fakat derslerde hiç bir şey anlamıyorum ne yapabilirim bilmiyorum istediğim bölümü kazanamazsam diye de korkuyorum akşamları ders çalışmak istiyorum fakat dikkatim çok dağılıyor 9. ve 10. sınıf temelim de malesef ki yok
Telefon veya pcde çok takılıyorsan azalt , sosyal medyalarını kısa bir süreliğine dondurabilirsin işe yarayabilir.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon veya pcde çok takılıyorsan azalt , sosyal medyalarını kısa bir süreliğine dondurabilirsin işe yarayabilir.
Evet çok takılıyorum malesef başka neler yapabilirim konuları da anlamıyorum hiç bir şekilde

omer_34

80+ Silver
daha önünde 1 sene var ve en kötü 1 sene de mezuna kalırsın 2 sene yapar. 2 senede de yksnin içinden geçilir 1m dan 15kya 1 sene mezuna bırakıp çıkan arkadaşım var. olmayacak şey değil. şuan yapacağın elinden geldiğince temelini at

milenix

80+ Gold
İlk 9 ve 10. sınıf konularına çalış, temeli öğren. Sonra 11. sınıf konularına çalışmaya başla. Anlayana kadar dinle/oku, anlayınca konuyla alakalı test çöz.
Telefon/Tablet/Bilgisayar kullanımını azalt, sosyal medyaya girme hatta hesapları dondur.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha önünde 1 sene var ve en kötü 1 sene de mezuna kalırsın 2 sene yapar. 2 senede de yksnin içinden geçilir 1m dan 15kya 1 sene mezuna bırakıp çıkan arkadaşım var. olmayacak şey değil. şuan yapacağın elinden geldiğince temelini at
kitap önerin var mı temel atabilmem için tyt de olur ayt de
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk 9 ve 10. sınıf konularına çalış, temeli öğren. Sonra 11. sınıf konularına çalışmaya başla. Anlayana kadar dinle/oku, anlayınca konuyla alakalı test çöz.
Telefon/Tablet/Bilgisayar kullanımını azalt, sosyal medyaya girme hatta hesapları dondur.
Artık çalışacağım fakat haftaya ne yazık ki sınavlarım başlıyor ne zaman başlamalıyım temelimi atmaya tyt için ve kitap önerin var mıdır?

Son düzenleme:

omer_34

80+ Silver
kitap önerin var mı temel atabilmem için tyt de olur ayt de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık çalışacağım fakat haftaya ne yazık ki sınavlarım başlıyor ne zaman başlamalıyım temelimi atmaya tyt için ve kitap önerin var mıdır?
hocam ben baya bi süredir hiç kitap açmadığım için ne yalan söyliyim hatırlamıyorum.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan

rapstarjustercik

80+ Bronze
Zihninin bunu onaylaması ve ders çalışmaya istekli olması lazım, bunu başarabilirsen İTÜ'ye kadar yolun var (y)

omer_34

80+ Silver
Başka neler yapabilirim kitap buldum sayılır
bol bol soru çöz özellikle paragraf ve problem. kitap oku eksik konuların üstüne düş. başka da yapılacak bir şey yok zaten. son 2 3 ay deneme çözebilirsin düzenli olarak

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,488
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
beni anlatmışsın

Top Bottom