Neler Yeni

NEDEN BAŞARAMADIK ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
aradığım cevap bu kanka, sabahtan beri tutturmuşlar 2 tane vekil. o kadar hdp vekili var gıkları çıkmıyor.. alla alla çok garip
HDP li vekili biz mi soktuk adamlar aldı oyu kaç yıldır alıyorlardı zaten. HÜDAPAR lıyı siz soktunuz sizin listenizden girdi.

Alla alla cok garip

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bir yanlışı, diğer yanlışla aklama :D.
Kardeş öbür yanlışı biz yapmadık. Siz yanlış yaptınız. HDP vekillerini halk seçti. CHP seçmedi. Hüdaparlı vekilleri SİZ seçtirttiniz listenize sokarak. İkisi aynı şey değil daha bunu anlamayan insanlar bizim geleceğimize yön veriyor çıldırıcam. ATAM hani Türk milleti zekiydi bunlar mı zeki

mental bey

80+ Bronze
Kardeş öbür yanlışı biz yapmadık. Siz yanlış yaptınız. HDP vekillerini halk seçti. CHP seçmedi. Hüdaparlı vekilleri SİZ seçtirttiniz listenize sokarak. İkisi aynı şey değil daha bunu anlamayan insanlar bizim geleceğimize yön veriyor çıldırıcam. ATAM hani Türk milleti zekiydi bunlar mı zeki
Ben oy kullanmadım. Tarafım yok. Ben siz yaptınız diye yargılama.

Türk milleti zekiden ziyade anlayışsız bir millettir. Gurur yapar her şeye.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben oy kullanmadım. Tarafım yok. Ben siz yaptınız diye yargılama.

Türk milleti zekiden ziyade anlayışsız bir millettir. Gurur yapar her şeye.
Anlayışsız gruba giriyorsun ama gurur yaptığını sanmıyorum. Belki bu seçim değil ama vakti gelecek Türkiye tarihine kara leke olarak geçecek AKP ve yancıları. Tansu Çillerden kötüsünü gördü bu gözler. Tarihimizin en rezil ama en güçlü hükümetinin Ak Parti olması kadar trajikomik bir şey yok. Benim çocukluk yıllarımı çaldılar. Umarım çocuklarıma kadar kalmazlar. Ak Partiye veren emekli yaşlı veya artık her kimse uğraşsın dursun. Uiyy reis reis diye dolaşıp aksam eve gittiğinde ekmek ve makarna dışında yemek yiyemenler 5 yıl daha sürünsün. Ben zaten sürünmeye alıskınım. 5 yıl daha dayanırım. İyi seyirler. 5 senede bakalım nasıl daha rezillikler göreceğiz

mental bey

80+ Bronze
Anlayışsız gruba giriyorsun ama gurur yaptığını sanmıyorum. Belki bu seçim değil ama vakti gelecek Türkiye tarihine kara leke olarak geçecek AKP ve yancıları. Tansu Çillerden kötüsünü gördü bu gözler. Tarihimizin en rezil ama en güçlü hükümetinin Ak Parti olması kadar trajikomik bir şey yok. Benim çocukluk yıllarımı çaldılar. Umarım çocuklarıma kadar kalmazlar. Ak Partiye veren emekli yaşlı veya artık her kimse uğraşsın dursun. Uiyy reis reis diye dolaşıp aksam eve gittiğinde ekmek ve makarna dışında yemek yiyemenler 5 yıl daha sürünsün. Ben zaten sürünmeye alıskınım. 5 yıl daha dayanırım. İyi seyirler. 5 senede bakalım nasıl daha rezillikler göreceğiz
Yok tarihin en rezil hükümeti Ak Parti değil. Daha rezilleri var. Mesela şapka giymedi diye Hamidiye bombalanmıştı falan. Daha büyük rezillik olamaz bundan.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yok tarihin en rezil hükümeti Ak Parti değil. Daha rezilleri var. Mesela şapka giymedi diye Hamidiye bombalanmıştı falan. Daha büyük rezillik olamaz bundan.
Haketmişler ;)

Sanırım Rizelisin.

Tüh.

mental bey

80+ Bronze
Haketmişler ;)

Sanırım Rizelisin.

Tüh.
Yok değilim ama şapka giymedi diye insanlar niye öldürülüyor? Saçma bir şey. O haber yalan haber. Kaynak bile yok senin attığında.

Çok araştırdım al sana kaynak;

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
ok değilim ama şapka giymedi diye insanlar niye öldürülüyor? Saçma bir şey.
Evet. İsyan edersen ölürsün. Yeni savaştan çıkmış ve 2-3 yıllık bir devlette gayet olabilecek bir şey. İsyan çıkarırsan ölürsün.

mental bey

80+ Bronze
Evet. İsyan edersen ölürsün. Yeni savaştan çıkmış ve 2-3 yıllık bir devlette gayet olabilecek bir şey. İsyan çıkarırsan ölürsün.
Bu isyandan çok insanların giyimine kuşamına ve inançlarına karışmak ama.
Kaldı ki bu ülke, "din elden gidiyor" diye toplandı, din için savaştı. Göz boyamak için zaten 7 yıl İslam Cumhuriyeti oldu devlet ama halka da zulüm edilmez böyle.
İsyan değil, kıyam hiç değil.
Daha büyük rezillik olamaz bence. Yani AKP'den bin kat reziller var.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Erdoğan birinci turu önde bitirdi ve 2. tura kaldı ve 2. turda büyük ihtimalle sinan oğana veren çoğu insan akpye vericek. Anlamıyorum bunca sıkıntının arasında kim bu insanlara oy veriyor
Acaba niye düşünelim :
-İşe yaramaz insanları yanına alarak bana göre büyük bir kitleyi katbettiği ve kendi vekillik gücünü kaybettiği.
-Sağ seçmeni halen AKP kadar umursamamaları
-Bana göre saçma vaadleri.
Bence bunlar yeterli.

Top Bottom