Neler Yeni

NEDEN BAŞARAMADIK ?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam şimdi ben sana küfür etsem bu ifade özgürlüğüne mi girer?
Girmez.
Adam bir video yayınlıyor(küfür/hakaret içermeden) tayyip ile ilgili direkt cimere şikayet ediyorlar adamda mahkemelik oluyor dostum bu normal bişi mi ?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siyasi Editleriyle tanınan biri geniuskender örnek sana hakaretten davası bulunuyor galiba o sonuçlandı
hakaret etmiş olsaydı şuan içerde olurdu diye düşünüyorum
Ayrı bir noktaya değiniyim hiç mahkemelik oldun mu bilmiyom ama benim mahkemem ayrı bir konu yüzünden kanıtlarıma rağmen video kayıtlı 10-20 tane kesit olmuştur adamın adı belli sanığı belli o kadar pis şeyler yaptı ki burda anlatamam ama duruşmalar oldu durmadan Ertelediler
1 suç kaydı vardır bir daha yaptığı taktir de içeri giricekti 10'larca kez yaptı gene bişi çıkmadı.duruşmalar gerçekleşti yine ertelendi yine ertelendi.

Tayyibe gelince adalet takır takır işliyor bu adalet mi ?

bana burda tayyibin ifade özgürlüğü ile savunma

bir örnek daha

1684941777960.png

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
Kendi aralarında küfür ediyorlardir, bir çok kişi sosyal medyada sadece sert bir şekilde(küfür yok) eleştirdiği için mahkemeye çıktı
Birinin dosyasını göster hocam, sadece eleştirdiği için mahkemeye verilen? Öyle bir şey yok. Hepsi küfrettiği için mahkemeye veriliyor.

Erdoğan'da diyor zaten, aileme varıncaya kadar küfredenleri mahkemeye veriyorum diye. Gerisine karışmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Girmez.
Adam bir video yayınlıyor(küfür/hakaret içermeden) tayyip ile ilgili direkt cimere şikayet ediyorlar adamda mahkemelik oluyor dostum bu normal bişi mi ?
Video linkini at, neyle suçlanmış. Bakalım biz de...

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Birinin dosyasını göster hocam, sadece eleştirdiği için mahkemeye verilen? Öyle bir şey yok. Hepsi küfrettiği için mahkemeye veriliyor.

Erdoğan'da diyor zaten, aileme varıncaya kadar küfredenleri mahkemeye veriyorum diye. Gerisine karışmıyor.

Video linkini at, neyle suçlanmış. Bakalım biz de...
Bütün hepsinin dava dosyasini aramakla ugrasamayacagim sen arar bulursunhttps ://m.bianet.org/bianet/medya/164185-erdogan-i-elestiren-kendini-mahkemede-buluyor-iste-davalar

Bütün hepsinin dava dosyasini aramakla ugrasamayacagim sen arar bulursunhttps ://m.bianet.org/bianet/medya/164185-erdogan-i-elestiren-kendini-mahkemede-buluyor-iste-davalar
Dikkat çekerim bu sadece belli bir kısmı

Dikkat çekerim bu sadece belli bir kısmı

Son düzenleme:
Top Bottom