Neler Yeni

Neden Kaybediyoruz ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,020
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İyice kafam karıştı hangisi doğru olucak anka mı anadolu mu arada uçurum var çünkü.
İkisi de doğru değil henüz çok erken hiçbir yer doğruyu söylemiyor kimseye inanmayın yüzde 90 açılana kadar hiçbir şey belli olmaz belki bir ihtimal RTE 50.05 alabilir o da bir ihtimal ya da İkinci tur İstanbul K.K aldı Ankara yi aldı

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,993
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
İyice kafam karıştı hangisi doğru olucak anka mı anadolu mu arada uçurum var çünkü.
Ajanslar elde edebildiği verileri yansıtır sadece. Şimdiye nazaran daha doğru sonuç için YSK'nin 2-3 saat sonraki "Geçici Seçim Sonuçları"nı beklemelisin.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,468
İsim
uwu
hE kanka öyle mi olmuş soğanın kilosu 30 TL değil bu ülkede.
Kanka soğanın fiyatı yüzünden Kürdistan bak klavye büyük yazıyor olmayan bı yerin harfini artık kk bizi hangi ülkenin kucana oturtur bilemem (getirdiği paranın kaynağı neresi acaba)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,020
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

arturo

80+ Silver
Kanka soğanın fiyatı yüzünden Kürdistan bak klavye büyük yazıyor olmayan bı yerin harfini artık kk bizi hangi ülkenin kucana oturtur bilemem (getirdiği paranın kaynağı neresi acaba)
Bu ülke imff borç almadı mı? swap paraları nerden geldi he güldürme beni akp bizi ingiliz tefecilerin kucağına attı. Yatırım ile borcun farkını bile bilmiyorsunuz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,020
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Söyledi ya temiz para uyuşturucu baronların parası dedi 🤣

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,468
İsim
uwu
@arturo ben asla RTE iyi demem sadece diğerlerine nazaran(Sinan Oğan) dışında daha iyi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,468
İsim
uwu

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,020
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abi valla ülkede seçim sonucu takip edilmez :D Herkes bir sayı uyduruyor.
Ben etmiyorum sadece ilk sonuçlara baktım bıraktım şimdi film açıp izlicem ne olursa olsun vatandaşa yaramıyor Zaten muhalefet de gelse biz hep ezilecegiz mevcut iktidar da eziyor zaten

Top Bottom