Neler Yeni

Neden Logitech almamalısın!

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Hani diyosun ya almışken iyi olsun, garantisi olsun, bim a101de satılan 100-200 liralık şeyleri alacağıma logitech alayım kafam rahat olsun onlar çabuk bozuluyo falan heh işte bu konuyu oku.

7 sene önce başladım Logitech seti kullanmaya ama ne set... kol, mouse, kulaklık, klavye, mousepad ne ararsan öyle 1-2 ürün de değil 6 tane g300s geçti elimden dile kolay 2 senelik ömrü olan ürünü 6 kere kullanmışım. Şöyle bir liste yapayım bugüne kadar çöp olmuş ekipmanlarımı.

Kulaklık: Logitech G230(1) Logitech G231(1) Logitech G930(1) Logitech G933(2)
Mouse: Logitech G300S(11) Logitech G203(1)
Mousepad: Logitech qck(1)
Gamepad: Logitech F310(1)

G300S 11 yazıyor neden 11 yazıyor anlatayım çünkü bu marka kendi ürünlerinden o kadar ümitsiz o kadar sorunlu olduğunu biliyor ki arızalarda çok ilgili rolü kesip yerine 0mış gibi yenilenmiş aslında aynı sorundan depoları dolmuş ürünleri garanti kapsamında gönderiyor ama 1-2 ay geçmeden bu gelen ürünlerde de aynı sıkıntı çıkıyor yani siz yine garanti kapsamınız boyunca verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle almıyorsunuz. Bugün logitech garanti olarak yeni ürün gönderiyor cümlesinin yanına eklenecek 1 tane + yok.

-Kulaklıkların hepsi kronik sorunlu malzeme kalitelerini değiştirmiyorlar mutlaka sağ sol kulaklık gıcırdamaya başlıyor hayatınıza bu kadar paralar vermişken bantlı ürünlerle devam ediyosunuz. Sol sağ kulaklıktan biri mutlaka seste git geller yaşıyor mikrofon desen bi zamandan sonra sesini orangutana çeviriyo hepsi öyle yazdığım ürünlere bakın wireless kulaklıkların sol tarafı bağlantı kulaklığında sürekli garip sesler gelip kulaklık kapanıp açılır sesler gıcırdar aç kapa düğmeleri bozuk oynarsanız seslerin bozulduğunu görürsünüz pedlerin kulaklığa takılan kısımları bi zaman sonra çürür her kulaklık takacakken pedleri de tekrar takarsınız yazdığım sorunları aratın google'da binlerce sorun yaşayan görürsünüz 1-2 ürün veya sorunlu kullanılmış ürün değil hepsi aynı eski beşiktaşlı futbolcular gibi hepsi kronik sakat demba ba sponsor olarak bu markayı alsa büyük ses getirir.

Ekran görüntüsü 2022-05-15 113800.jpg

Destekleri zaten leş 3-4 günde anca sorununuz çözülüyo 72 saat sonra cevap gelecek derler gelmez zar zor ellerindeki bozuk üründen birini daha almak için ağlamanız gerekir veya aldığınız yere götürüp 20 gün ürünsüz kalırsınız. Çözülür, çözerler sorununuzu. Düzeltilmiş ürün 1 ay, yenisi gönderilmiş ürün 2 ay dayanır odanız bozuk ekipmanlardan teknik servise döner lehim cihazı alıp artık mouse clicklerini kendiniz değiştirmeye başlarsınız bilgisayarcı olma eğitimi veriyolar sanki. Mouseların hepsi sıkıntılı sağ veya sol click mutlaka bi zamandan sonra çift tıklamaya başlar alttaki yapışkanlar kendi mousepadlerinde bile kullanırken kendiliğinden çıkar yapışkanları bile uganda malı. Kollarıyla fifa mı oynuyosunuz artık yukarıya gitmek yasak sadece ileri ve geri gidebilirsiniz futbol böyle bi oyun çünkü ya gideceksin ya geleceksin yukarıda ne yapasın analogları tam bir futbol uzmanı.

sfs5.jpg

Bugüne kadar logitech önerip aldırdığım tüm tanıdıklarımdan da özür diliyorum bu bir arınma ve gelecekte insanların ağlamaması için atılmış eleştiriden öte yaşaya yaşaya ağlanmış bi posttur. Elime uygun diye G300sten bu kadar süre vazgeçmedim makroları da çok güzel yerdeydi tasarımları aşırı iyi ama ben resim veya nft almıyorum tasarımdan ötesi lazım benim için. Gittim bi şans daha verip g203 aldım çünkü ekipman fiyatları belli daha 2 ay oldu alalı sol click çift tıklıyo sağ alttaki yapışkan yok oldu her adam vurduktan sonra çıkan yapışkanı takıyorum ürünlerimi de çok özenli kullanırım bi şey olacak diye birine vermeye korkarım ama bu marka beni gerçekten hayattan soğuttu artık. Yeni durağım corsair çünkü aldığım klavye daha gık demedi kulaklığı ordan almayı düşünüyorum bilgisi önerisi olan varsa da açığım saygılar sevgiler.

Son düzenleme:

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
Bende g430 7.1 kulaklık vardi kulaklığın ufak bir yeri çatladı sonrasında o kısım bir süre sonra kırıldı servise götürdüm benden 140 tl para istediler kulaklık zaten o zaman 300 350 falandı yani logitechten beklemezdim

Mert

80+ Silver
Notebook için Logitech kablosuz mouse kullanıyoruz. Ailedeki bir bilgisayarda 5. mouse falan kullanılırken ben hala 7.5 sene önce aldığım mouseu kullanıyorum. Şans mı anlamadım.

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
8 - 9 senedir bir fiil kullandığım Logitech M705 Marathon mouseum ve Vx Nano mouseum gık etmeden çalışır durumda çok şükür. Elektronik tam olarak şans işi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Keremakbulut
Hani diyosun ya almışken iyi olsun, garantisi olsun, bim a101de satılan 100-200 liralık şeyleri alacağıma logitech alayım kafam rahat olsun onlar çabuk bozuluyo falan heh işte bu konuyu oku.

7 sene önce başladım Logitech seti kullanmaya ama ne set... kol, mouse, kulaklık, klavye, mousepad ne ararsan öyle 1-2 ürün de değil 6 tane g300s geçti elimden dile kolay 2 senelik ömrü olan ürünü 6 kere kullanmışım. Şöyle bir liste yapayım bugüne kadar çöp olmuş ekipmanlarımı.

G300S 11 yazıyor neden 11 yazıyor anlatayım çünkü bu marka kendi ürünlerinden o kadar ümitsiz o kadar sorunlu olduğunu biliyor ki arızalarda çok ilgili rolü kesip yerine 0mış gibi yenilenmiş aslında aynı sorundan depoları dolmuş ürünleri garanti kapsamında gönderiyor ama 1-2 ay geçmeden bu gelen ürünlerde de aynı sıkıntı çıkıyor yani siz yine garanti kapsamınız boyunca verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle almıyorsunuz. Bugün logitech garanti olarak yeni ürün gönderiyor cümlesinin yanına eklenecek 1 tane + yok.

-Kulaklıkların hepsi kronik sorunlu malzeme kalitelerini değiştirmiyorlar mutlaka sağ sol kulaklık gıcırdamaya başlıyor hayatınıza bu kadar paralar vermişken bantlı ürünlerle devam ediyosunuz. Sol sağ kulaklıktan biri mutlaka seste git geller yaşıyor mikrofon desen bi zamandan sonra sesini orangutana çeviriyo hepsi öyle yazdığım ürünlere bakın wireless kulaklıkların sol tarafı bağlantı kulaklığında sürekli garip sesler gelip kulaklık kapanıp açılır sesler gıcırdar aç kapa düğmeleri bozuk oynarsanız seslerin bozulduğunu görürsünüz yazdığım sorunları aratın google'da binlerce sorun yaşayan görürsünüz 1-2 ürün veya sorunlu kullanılmış ürün değil hepsi aynı eski beşiktaşlı futbolcular gibi hepsi kronik sakat demba ba sponsor olarak bu markayı alsa büyük ses getirir.

Alıntıyı görüntüle

Destekleri zaten leş 3-4 günde anca sorununuz çözülüyo 72 saat sonra cevap gelecek derler gelmez zar zor ellerindeki bozuk üründen birini daha almak için ağlamanız gerekir veya aldığınız yere götürüp 20 gün ürünsüz kalırsınız. Çözülür, çözerler sorununuzu. Düzeltilmiş ürün 1 ay, yenisi gönderilmiş ürün 2 ay dayanır odanız bozuk ekipmanlardan teknik servise döner lehim cihazı alıp artık mouse clicklerini kendiniz değiştirmeye başlarsınız bilgisayarcı olma eğitimi veriyolar sanki. Mouseların hepsi sıkıntılı sağ veya sol click mutlaka bi zamandan sonra çift tıklamaya başlar alttaki yapışkanlar kendi mousepadlerinde bile kullanırken kendiliğinden çıkar yapışkanları bile uganda malı. Kollarıyla fifa mı oynuyosunuz artık yukarıya gitmek yasak sadece ileri ve geri gidebilirsiniz futbol böyle bi oyun çünkü ya gideceksin ya geleceksin yukarıda ne yapasın analogları tam bir futbol uzmanı.

Alıntıyı görüntüle

Bugüne kadar logitech önerip aldırdığım tüm tanıdıklarımdan da özür diliyorum bu bir arınma ve gelecekte insanların ağlamaması için atılmış eleştiriden öte yaşaya yaşaya ağlanmış bi posttur. Elime uygun diye G300sten bu kadar süre vazgeçmedim makroları da çok güzel yerdeydi tasarımları aşırı iyi ama ben resim veya nft almıyorum tasarımdan ötesi lazım benim için. Gittim bi şans daha verip g203 aldım çünkü ekipman fiyatları belli daha 2 ay oldu alalı sol click çift tıklıyo sağ alttaki yapışkan yok oldu her adam vurduktan sonra çıkan yapışkanı takıyorum ürünlerimi de çok özenli kullanırım bi şey olacak diye birine vermeye korkarım ama bu marka beni gerçekten hayattan soğuttu artık. Yeni durağım corsair çünkü aldığım klavye daha gık demedi kulaklığı ordan almayı düşünüyorum bilgisi önerisi olan varsa da açığım saygılar sevgiler.
Sanırım sizin ki tamamen şans, (silinen cevap vardır.) Senelerdir M185 mouse'u kullandım sorun yaşamadım, sonra G102 kullandım aynı şekilde bir sorun yoktu ve daha üst düzey ürünlerine geçtim, şuan da G PRO X Superlight mouse ve kulaklık olarak G PRO X kullanıyorum. Aynı şekilde Logitech ile sorun yaşayan çoğu arkadaşıma yedek parça desteği verdiler, hatta yedek parçaları bizzat kendileri Almanyadan yolluyorlar.

Son düzenleme:

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her şey şans işidir arkadaşlar seninki benimki şans diye bir şey yok ama bu kadar ürünün şansı olmaz ben tecrübelerimi aktardım tercih edecek arkadaşlar ürünler arası kıyaslamayı yapsınlar buna göre

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,538
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hocam marka sana yaramamış be niye zorluyosun

• Beğen
Reaksiyonlar: john

kırmızışarapp

80+ Silver

-Kulaklıkların hepsi kronik sorunlu malzeme kalitelerini değiştirmiyorlar mutlaka sağ sol kulaklık gıcırdamaya başlıyor hayatınıza bu kadar paralar vermişken bantlı ürünlerle devam ediyosunuz. Sol sağ kulaklıktan biri mutlaka seste git geller yaşıyor mikrofon desen bi zamandan sonra sesini orangutana çeviriyo hepsi öyle yazdığım ürünlere bakın wireless kulaklıkların sol tarafı bağlantı kulaklığında sürekli garip sesler gelip kulaklık kapanıp açılır sesler gıcırdar aç kapa düğmeleri bozuk oynarsanız seslerin bozulduğunu görürsünüz yazdığım sorunları aratın google'da binlerce sorun yaşayan görürsünüz 1-2 ürün veya sorunlu kullanılmış ürün değil hepsi aynı eski beşiktaşlı futbolcular gibi hepsi kronik sakat demba ba sponsor olarak bu markayı alsa büyük ses getirir.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Dostum sende şanssızlık varmış bence biraz da, ben şuana kadar kaç tane ekipmanını kullandım. Kullanan gördüm kimsede sorun yoktu. Biraz da özenli kullanıma bağlı bence. Sorun çıktığında sıfırını yolladılar mouse'un aylardır kullanıyorum sıkıntı yok(G102 Lightsync. G300s te o kadar sorun yaşaman şaşırrttı. Ben bir kere yaşadım onda da sorumlusu bendim. Ona rağmen sıfırını verdiler mediamarkt üzerinden. Garantisinin dolmasına aylar kalmıştı birde...

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Dostum sende şanssızlık varmış bence biraz da, ben şuana kadar kaç tane ekipmanını kullandım. Kullanan gördüm kimsede sorun yoktu. Biraz da özenli kullanıma bağlı bence. Sorun çıktığında sıfırını yolladılar mouse'un aylardır kullanıyorum sıkıntı yok(G102 Lightsync. G300s te o kadar sorun yaşaman şaşırrttı. Ben bir kere yaşadım onda da sorumlusu bendim. Ona rağmen sıfırını verdiler mediamarkt üzerinden. Garantisinin dolmasına aylar kalmıştı birde...
g300s'te sorun yaşaman şaşırttı demen şaşırttı beni de g300s alıp ağlamayan kimse görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım sizin ki tamamen şans, bu yazınızdan 2 sene sonra başka bir üründe aynı sorunu yaşadınız mı acaba ? Senelerdir M185 mouse'u kullandım sorun yaşamadım, sonra G102 kullandım aynı şekilde bir sorun yoktu ve daha üst düzey ürünlerine geçtim, şuan da G PRO X Superlight mouse ve kulaklık olarak G PRO X kullanıyorum. Aynı şekilde Logitech ile sorun yaşayan çoğu arkadaşıma yedek parça desteği verdiler, hatta yedek parçaları bizzat kendileri Almanyadan yolluyorlar.
bi 2 sene sonrasına gidip geliyorum hemen

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Foruma böyle konular lazım Logitech kadar çöp bir marka daha kullanmadım g300s kronik sorunlu f310 desen 3 ay max çıkartıyor ilk başta r1 l1 gidiyor arkasından analog google a gamepadimin rb tuşu göçtü yazsanız sadece f310 üzerinden tamir videosu çıkar karşınıza g230 kullanmıştım 2 ayda bir sol taraftan ses gelmez ve gördüğüm kadarıyla üst seviye kulaklıklarında bile aynı sorun rezil marka mousepadi bile 1 ay sonra yılan gibi deri atıyor uzak durulmalı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,864
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Logitech kraldır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,269
Üyeler
150,050