Neler Yeni

nereden sipariş etmeliyim

Talhas85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Talha Subaşoğlu
arkadaşlar pc veya parça alırken tavsiye site neresi önerileri bekliyorum. itopya, incehasep,inerji ,atom bilişim, falan bunlar dışındaki yerleride soylerseniz sevinirim

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
arkadaşlar PC veya parça alırken tavsiye site neresi önerileri bekliyorum. itopya, incehasep,inerji ,atom bilişim, falan bunlar dışındaki yerleride soylerseniz sevinirim
ebrar bilgisayar

Hliygase

80+
Nereden alabileceğini bilmem ama kesinlikle İtopya' dan almanı tavsiye etmiyorum. Stokta olmayan ürünleri stokta gösterip insanları haftalarca bekletiyorlar. Müşteri hizmetlerine bağlanmayı aklından geçirme, bağlanamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
Şuanda birçok firma ürün sıkıntısı yaşıyor ve kargolar gecikiyor. Acelen varsa al ama sıkıntı yaşaman olası. Ben fiyat araştırması yaptım incehesap.com diğer firmalara göre daha uygun. Tabi alacağın parçaya göre değişebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden alabileceğini bilmem ama kesinlikle İtopya' dan almanı tavsiye etmiyorum. Stokta olmayan ürünleri stokta gösterip insanları haftalarca bekletiyorlar. Müşteri hizmetlerine bağlanmayı aklından geçirme, bağlanamazsın.
Bunu senin kendi forumunda cevapladım ama bundan bahsetmedim, şöyle ki herhangi bir firmayı savuduğum falan yok ama bu stok konusunda şu olmuş olabilir; İkiniz birden almışsınızdır başka biriyle ya da başkası daha erken, stoğun bittiği sisteme geç girilmiştir(karantina dönemine denk geldiyse) sıkıntı olmuştur. Yoksa özellikle öyle bir şey yapacaklarını sanmam.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Teknobiyotikte şuan kargo ve stok sorunu yok sanırım.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Demek öyle?
Kardeşim Virüs var herkes kargo veriyor. Hafta sonları zaten çalışmıyorlar.
Ben kasa aldım 6-7 Günde geldi. Geçen haftada Termal macun siparişi verdim yanlış vermiştim iptal ettim 1 günde gerçekleşti.

frknclha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Furkan Culha
19 nisanda kasa siparişi verdim hala kargoya verilmesini bekliyorum gerisini sen düşün.

Top Bottom