Neler Yeni

Netspeed nasıldır geçilir mi

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Az önce bir konu da gördüm bu internet sağlayıcısını ilkkez. Ben türk telekom kullanıyorum şu an ve 16 mgbps ye 80 TL ödüyorum. Baktığımda sitelerine 100 mgbps 94 TL netspeed de, bana mantıklı geldi ama markayı ilk kez duydum. Ping vs var mıdır, kopmalar olur mu, güvenilirler mi, iletişimleri nasıl ve kullanan varsa görüşünü yazabilir mi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
marka iyide, zam gelebilir haberiniz ola.

Besim Tibuk

80+ Gold
Ping yok hatta 0 alıyorum çoğu zman.
Max 12-13 olur onun dışında.

Kopma yaşamadım.
İletişim gayet iyi.
Hız konusunda vaadettiklerinin fazlasını verdiler bana.
Geçilir.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Az önce bir konu da gördüm bu internet sağlayıcısını ilkkez. Ben türk telekom kullanıyorum şu an ve 16 mgbps ye 80 TL ödüyorum. Baktığımda sitelerine 100 mgbps 94 TL netspeed de, bana mantıklı geldi ama markayı ilk kez duydum. Ping vs var mıdır, kopmalar olur mu, güvenilirler mi, iletişimleri nasıl ve kullanan varsa görüşünü yazabilir mi
Aslinda bilindik bir marka sadece Turknet gibi reklamlarla sisirilmiyor. Kullandigim sure boyunca 1 kez kesildi ve onada aninda mudahele edildi. Ping degerlerim dusuk ve stabil hiz aliyorum musteri hizmetleri bilgili. Altyapiniz iyiyse sorun yasamazssiniz. Basvurmayi dusunuyorsaniz LRS7H5 davet kodunu kullanirsaniz 12 ayligina 5'er TL daha indirim kazanabilirsiniz.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Altyapınız iyiyse geçilir hocam. Davet kodu paylaşabilirim. 1 yıl boyunca 5 TL indirimle 89 TL ye kullanabilirsiniz. Davet kodu: J190YE
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslinda bilindik bir marka sadece Turknet gibi reklamlarla sisirilmiyor. Kullandigim sure boyunca 1 kez kesildi ve onada aninda mudahele edildi. Ping degerlerim dusuk ve stabil hiz aliyorum musteri hizmetleri bilgili. Altyapiniz iyiyse sorun yasamazssiniz. Basvurmayi dusunuyorsaniz LRS7H5 davet kodunu kullanirsaniz 12 ayligina 5'er TL daha indirim kazanabilirsiniz.
Hocam bedavaya mi getirceksiniz netspeed faturanızı :D

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Altyapınız iyiyse geçilir hocam. Davet kodu paylaşabilirim. 1 yıl boyunca 5 TL indirimle 89 TL ye kullanabilirsiniz. Davet kodu: J190YE

Hocam bedavaya mi getirceksiniz netspeed faturanızı :D
Galiba öyle olacak. 😄

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Muhammed
35-8 paketim var ama 40-5 civarı hız alıyorum

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
5-6 olmasi gerek.

Turknet zam yaptiktan sonra netspeed abonesi fazlasiyla artti. Yani tahminimce turknetten pahali olmaz. Ama suanki fiyattanda kalmaz.
Onlar kullandıkça sizin faturanız düşüyor mu? Çok iyiymiş, peki ben sizin kodunuzla kaydoldum diyelim kendim de birilerini kaydettirince indirim mi veriyor ve ne kadar indirim geliyor

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Onlar kullandıkça sizin faturanız düşüyor mu? Çok iyiymiş, peki ben sizin kodunuzla kaydoldum diyelim kendim de birilerini kaydettirince indirim mi veriyor ve ne kadar indirim geliyor
Siz benim kodumla kaydolunca 5 TL indirim kazaniyorsunuz ve davet ettiginiz her kisidende 5tl indirim daha kazaniyorsunuz. Tabi faturalarinizi aksatmamaniz gerek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,551
Üyeler
140,515
Son üye
hipopotam
Top Bottom