Neler Yeni

Netspeed'e Geçilirmi?

keroc47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keremcan dayı
Arkadaşlar vodafone net kullanıyorum. Hiç memnun değilim kasımda taahhüt bitecek bu yüzden netspeed'e geçmeyi düşünüyorum.
Ekran görüntüsü 2021-10-27 182002.png

Millenicoma geçmeyide düşündüm ama 16mbps lik tarife var ve benim altyapıma fazla. Türknet de düşündüm ama türknette sadece fiberde iyi olduğunu öğrendim. Sizce netspeede geçmek mantıklımı?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,807
İsim
Oğuz Oğuz
Ben Türknet fiber, arkadaşım ise Türknet Vdsl kullanıyor. Memnunuz. Ama adsl nasıl bilemiyorum.

Farway

80+ Silver
9 diyorlarsa alabileceğin max 3 5 arasıdır. Kablonet bak olmadı süperbox felan al

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Milleni 16lıkla arasında ne kadar fiyat farkı var?

keroc47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keremcan dayı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Besim Tibuk

80+ Gold
SuperBox bak.

Bu yılda bu hız aşırı düşük.

keroc47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keremcan dayı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SuperBox bak.

Bu yılda bu hız aşırı düşük.
İleri zamanlarda taşınma ihtimalimiz var. Taşınana kadar idare edecek bir internet sağlayıcısı arıyorum. En mantıklı netspeed geldi.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar vodafone net kullanıyorum. Hiç memnun değilim kasımda taahhüt bitecek bu yüzden netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Alıntıyı görüntüle
Millenicoma geçmeyide düşündüm ama 16mbps lik tarife var ve benim altyapıma fazla. Türknet de düşündüm ama türknette sadece fiberde iyi olduğunu öğrendim. Sizce netspeede geçmek mantıklımı?
Para sıkıntısı yoksa Superbox, Redbox en mantıklısı.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Eğer öğrenciysen turknet senden kurulum ücretide almıyor. Öğrenci değilsen tanıdığın bir öğrenci varsa onun adına yap gitsin. Kurulum ücreti ödemezsin + 1 ay ücretsiz kullanırsın ve en güzeli taahhütsüz.

keroc47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keremcan dayı
Para sıkıntısı yoksa Superbox, Redbox en mantıklısı.
Para konusunda çok bir sıkıntı yok ama ilerleyen zamanlarda taşınma ihtimalimiz var. Superbox vs alısam 2 sene boyunca kapattıramayacağım bu yüzden idare edecek bir internet sağlayıcısı arıyorum. En mantıklısı netspeed geldi.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Para konusunda çok bir sıkıntı yok ama ilerleyen zamanlarda taşınma ihtimalimiz var. Superbox vs alısam 2 sene boyunca kapattıramayacağım bu yüzden idare edecek bir internet sağlayıcısı arıyorum. En mantıklısı netspeed geldi.
O zaman Netspeed al geç hem eve gelmeden online olarakta geçebiliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Arkadaşlar vodafone net kullanıyorum. Hiç memnun değilim kasımda taahhüt bitecek bu yüzden netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Alıntıyı görüntüle
Hocam hiçbir şirket size aldığınız paketteki hızı vermez. Siz herhangi bir sağlayıcıdan 8 mbps paketini alsanız da max 6, 7 mbps gelecektir. Sizin bide santrale olan uzaklığınızda çok fazla. Sorgulama sitesindeki değer ortalamadır. Ondan az da alabilirsiniz fazlada. Benim de önceden altyapım adsl idi. 8 mbps vodafone net kullanıyordum. Nasıl oluyorsa adamlar bana 8 mbps üstü internet veriyorlardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,639
Üyeler
138,388
Son üye
semih22